پایان تورنمنت استانی چندجانبه دهه فجر بسکتبال دختران در آبادان

رئیس هیئت بسکتبال آبادان از پایان تورنمنت استانی چندجانبه دهه فجر بسکتبال دختران در این شهرستان خبر داد.

محسن داوری اظهار کرد: یک دوره تورنمنت چندجانبه استانی در حوزه دختران در چند رده مینی، نونهالان، نوجوانان و جوانان از تاریخ 30 بهمن‌ماه در آبادان آغاز شد که شب گذشته با معرفی تیم‌های برتر به‌کار خود پایان داد.

وی ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها، در رده جوانان، تیم پالایش نفت آبادان به‌عنوان نخست دست یافت و تیم‌های هیئت بسکتبال آبادان و تربیت‌بدنی آموزش‌ و پرورش خرمشهر در مکان‌های دوم و سوم ایستادند.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان تصریح کرد: در رده نوجوانان نیز تیم هیئت بسکتبال آبادان به عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های پالایش نفت و ایثار خرمشهر عنوان دوم را به خود اختصاص دادند.

داوری افزود: در رده نونهالان نیز، تیم هیئت بسکتبال الف آبادان عنوان نخست را کسب کرد و هیئت بسکتبال آبادان به‌عنوان دوم رسید و تیم پالایش نفت آبادان نیز عنوان سوم را کسب کرد.

این مسئول تاکید کرد: در رده مینی نیز، تیم هیئت بسکتبال آبادان عنوان نخست را کسب کرد و تیم پالایش نفت آبادان و ایثار خرمشهر عناوین بعدی را از آن خود کسب کردند.

رئیس هیئت بسکتبال آبادان در پایان خاطرنشان کرد: این چهارمین تورنمنتی آیت که توسط هیئت بسکتبال آبادان در سال 94 برگزار شد.

نوشتن دیدگاه