اجرای گشت دریایی در اروندرود از سوی شهرداری آبادان در تعطیلات نوروز 95

شهردار آبادان گفت: طی هماهنگی با سایر دستگاه های مسئول، برنامه های کشتیرانی و گشت دریایی در اروندرود در تعطیلات نوروز 95 برگزار می شود.

محمودرضا شیرازی در نشست علنی شورای اسلامی شهر آبادان، با تشریح برنامه های شهرداری آبادان برای پذیرایی از گردشگران نوروزی، گفت: برای تعطیلات نوروزی پیش رو، برنامه های ویژه ای برای مسافران نوروزی از سوی شهرداری پیش بینی شده است که راه اندازی رستورانی در لنج برای پذیرایی از مسافران، راه اندازی مضیف عشایری و برگزاری برنامه های استقبال از مسافران، بخش هایی از این برنامه هاست.

وی با تبیین برنامه های پیش بینی شده برای برگزاری جشن 90 سالگی شهرداری آبادان، گفت: اسکله پالایشگاه برای برگزاری این جشن اختصاص یافته و پارک ' بازسازی' آبادان نیز به منظور اجرای برنامه قایق سواری و رونق گردشگری آبی پیش بینی شده است.

شیرازی برگزاری جشنواره های نوروزی در تعطیلات نوروز 95 در آبادان، اضافه کرد: طرح زیباسازی مبلمان شهری و خط کشی معابر نیز شروع شده و تا پایان سال تکمیل می شود.

شهرداری آبادان از قدیمی ترین شهرداری های کشور است که سال 1304 تاسیس شده و درجه آن 11 می باشد. شهرداری آبادان دارای سه منطقه شهرداری و 9 سازمان وابسته است.

موزه آبادان، موزه هنرهای معاصر، مسجد رنگونی ها و یادمان های دفاع مقدس از جاذبه های گردشگری آبادان می باشد.

نوشتن دیدگاه