رییس دادگستری آبادان: مردم آبادان شایسته بهترین خدمات هستند

رئیس دادگستری آبادان و رئیس ستاد رسیدگی و پیشگیری از جرائم انتخاباتی آبادان گفت: مردم این شهر شایسته بهترین خدمات هستند و لازم است همه مسئولان در راستای خدمت صادقانه به مردم گام بردارند و لحظه‌به‌لحظه برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

سیروس محمدی‌زاده اظهار کرد: مردم شهرستان آبادان آگاهانه و دلسوزانه برای تعیین سرنوشت شان پای صندوق‌های اخذ رای حضور پیدا کردند.

وی از انتخابات به عنوان یکی از عرصه‌های‌سیاسی مهم در کشور یادکرد و افزود: مردم بزرگ ایران و از جمله شهرستان آبادان برای حفظ امنیت و عزت و افتخار کشور همیشه در صحنه بوده‌اند و دشمنان نیز با نظاره‌گری بر این حضور، روز به روز مایوس‌تر شده اند.

رئیس دادگستری آبادان با بیان اینکه مردم حساسیت انتخابات را درک کردند، تصریح‌کرد: درحالی ‌که کشورهای همسایه شرایط ناامنی دارند اما ایران در امنیت کامل به سر می‌برد و این امنیت به دلیل حضور مردم در عرصه‌های مختلف و حمایت از انقلاب اسلامی است.

محمدی‌زاده اضافه کرد: نخستین خواسته مردم ولایت‌پذیری است که به حق، راه نجات است.

وی با بیان اینکه مردم آبادان همواره در تمام صحنه‌های نظام حضور پررنگی داشته‌اند، اظهار داشت: آنها اثبات کرده‌اند که برای دفاع از کیان و عزت انقلاب اسلامی آمادگی کاملی دارند.

رئیس ستاد رسیدگی و پیشگیری از جرائم انتخاباتی آبادان خاطرنشان‌کرد: از تمام دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر و تشکر می‌کنم.

محمدی‌زاده تاکیدکرد: مردم آبادان شایسته بهترین خدمات هستند و لازم است همه مسئولان در راستای خدمت صادقانه به مردم گام بردارند و لحظه‌به‌لحظه برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

نوشتن دیدگاه