سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: به احترام هواداران گرگانی سکوت می‌کنم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: هیجان جزئی از ورزش است و به احترام هواداران گرگانی در خصوص حواشی این دیدار صحبت نمی‌کنم.

هماد سامری در خصوص بازی حساس روز گذشته این تیم مقابل شهرداری گرگان که منجر به برد این تیم در خانه حریف شد، اظهار کرد: شرایط سختی در گرگان برای ما رقم خورد و با وجود سه مصدوم پای به این دیدار گذاشتیم.

وی ادامه داد: در این دیدار، مجید قاسمی، مهراد آتشی و زلاتکو یوانویچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم که خوشبختانه زلاتکو با تلاشی که شد به این دیدار رسید اما از سلامتی کامل برخوردار نبود، در عین‌حال با تمام وجود برای تیم خود بازی کرد و مثمر ثمر بود.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: به دلیل لغو پرواز به گرگان، خیلی سخت به این شهر رسیدیم و بدون استراحت به مصاف میزبان خود رفتیم که جای دارد از بازیکنان خود قدردانی کنم.

 

سامری افزود: بازی را خوب آغاز نکردیم چرا که سالن گرگان بسیار جو سنگینی برای تیم‌های میهمان دارد و هواداران پرشور این تیم گرگانی اجازه نمود به هیچ تیمی را نمی‌دهند، اما رفته‌رفته خود را در بازی پیدا کردیم و موفق به جبران نتیجه شدیم.

وی تاکید کرد: در ابتدای نیمه دوم نیز ابتدا کار را به حریف واگذار کردیم اما با تغییراتی که ایجاد و صحبت‌هایی که با بازیکنان شد مجدداً نبض میدان را در دست گرفتیم و با پیش افتادن از میزبان، نتیجه را تحت کنترل خود درآوردیم.

سامری افزود: هیجان جزئی از ورزش است و به احترام هواداران گرگانی در خصوص حواشی این دیدار صحبت نمی‌کنم.

مربی لیگ برتری بسکتبال کشور خاطرنشان کرد: هیچ چیز برای ما تمام نشده و ما به سومین برد خود در مقابل شهرداری دست‌ یافتیم و به یک بازی دیگر برای رسیدن به مرحله بعد نیاز داریم، به همین خاطر بازی روز پنج‌شنبه در آبادان نیز می‌تواند دشواری‌های فراوانی داشته باشد که باید بر آن فائق آییم.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان، روز گذشته در گرگان موفق شد میزبان خود شهرداری این شهر را با نتیجه 79 بر 74 از پیش روی بردارد و به سومین برد خود مقابل این تیم دست یابد، آبادانی‌ها در صورتی که بتوانند روز پنج‌شنبه شهرداری گرگان را در آبادان با شکست بدرقه کنند، حریف شیمیدُر تهران در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور خواهند شد.

نوشتن دیدگاه