20 کارشناس بهداشتی در آبادان بر پخت و توزیع غذای انتخابات نظارت دارند

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آبادان گفت: 20 کارشناس بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان بر نحوه پخت و توزیع غذایی انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه آبادان، چوئبده و اروندکنار نظارت دارند.

محمدرضا حقیقت افزود: با توجه حساسیت های موجود، از دو هفته پیش از برگزاری انتخابات، نشست های مشترکی با مسئولان دانشکده علوم پزشکی آبادان برای نظارت بر تهیه و پخت غذا انجام شد و این کارشناسان از چهارشنبه هفته جاری در محل های پخت غذا مستقر شدند.

وی اظهار داشت: این کارشناسان بر نحوه ی تهیه مواد اولیه غذا، پخت و توزیع آن نظارت کرده و از غذاهای پخت شده نمونه برداری بهداشتی می کنند.

رئیس کمیته پشتیبانی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شهرستان آبادان همچنین با بیان تمهیدات انجام شده برای هماهنگی بیشتر بین بخشی، گفت: با برنامه ریزی منسجمی که از دو ماه پیش انجام شده است، برای شش هزار و 500 نیروی شعبه های اخذ رای، نیروهای خدماتی و پشتیبانی تدارکات ویژه صورت گرفته است.

 

حقیقت افزود: برای این افراد علاوه بر تهیه ناهار، شام و صبحانه، میان وعده نیز تدارک دیده شده است ضمن اینکه برای یک هزار نیروی ذخیره نیز پذیرایی آماده شده است.

وی بیان داشت: با توجه به شرایط ویژه جوی در منطقه و احتمال بروز گرد و غبار در شهرستان، برای تمامی عوامل برگزاری انتخابات، ماسک پیش بینی شده که در صورت لزوم در اختیار آنها قرار می گیرد.

رئیس کمیته پشتیبانی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شهرستان آبادان گفت: 220 خودرو نیز برای برگزاری انتخابات در نظر گرفته شد که از این تعداد 134 خودرو در اختیار شعبه های اخذ رای قرار دارد و بقیه نیز در اختیار گروهای خدمات و پشتیبانی از جمله هیات بازرسی و اجرایی و نظارت قرار گرفته است.

حوزه انتخابیه شهرستان آبادان شامل دو شهر تابعه اروندکنار و چوئبده با سه دهستان و 26 روستا است.

جمعیت شهرستان آبادان در حدود 280 هزار نفر است و 32 نفر برای کسب سه کرسی بهارستان در این شهرستان به رقابت می پردازند.

نوشتن دیدگاه