شهردار آبادان تاکید کرد: لزوم همراهی نمایندگان مجلس با خواسته‌های مردم

شهردار آبادان گفت: همه مردم باید پای صندوق‌های رای بیایند حتی اگر کاندیداهای مورد نظرشان در جمع افراد فعلی حضور نداشته باشند؛ زیرا برای تعیین سرنوشت یک شهر باید همه مردم آن شهر تصمیم بگیرند.

محمود شیرازی با اشاره به سرنوشت ساز بودن تک‌تک آرای مردم در انتخابات، اظهار کرد: می‌توان با انتخاب افراد صالح و معتمد، سرنوشت خوبی را رقم زد.

وی ادامه داد: همه مردم باید پای صندوق‌های رای بیایند حتی اگر کاندیداهای مورد نظرشان در جمع افراد فعلی حضور نداشته باشند؛ زیرا برای تعیین سرنوشت یک شهر باید همه مردم آن شهر تصمیم بگیرند.

شهردار آبادان با بیان این‌که در این شهر از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان استقبال خوبی شده است، گفت: از مردم تقاضا می‌کنم دادن رای خود را به ساعات نهایی موکول نکنند چرا که هر اتفاقی ممکن است منجر به محروم شدن افراد از رای دادن شود.

وی ادامه داد: شرکت در انتخابات لبیک به فرمان حضرت امام (ره) و توصیه‌های مقام معظم رهبری برای حضور در صحنه است و این‌که سرنوشت خودمان را خودمان رقم بزنیم.

شیرازی با تاکید بر لزوم همراهی نمایندگان این شهر با خواسته‌های مردم گفت: مردم در انتخابات با توجه و شناخت کامل به کاندیداها رای بدهند؛ زیرا نمایندگان باید همراه و همگام با خواسته‌های مردم برای همراهی و مدیریت شهری و توسعه بیشتر در آبادان گام بردارد.

نوشتن دیدگاه