نامزد رد صلاحیت شده آبادان در انتخابات، شهروندان را به حضور پای صندوق رای فراخواند

ناصر اقبالی نامزد رد صلاحیت شده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبادان، چوئبده و اروندکنار با انتشار پیامی شهروندان را به حضور حماسی و پرشور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری دعنوت کرد.

در این بیانیه خطاب به شهروندان آبادانی آمده است: شرمنده محضر تک تک همشهریان، دوستان و حامیان وفادار هستم که اعلام کنم، تلاش ها برای بازگشت به صحنه انتخابات ناکام ماند و فرصت خدمت در این مسیر، سلب شد.

این پیام می افزاید: خوشحالم که حامیان من هر کدام یک ' اقبالی' بوده که هدف همه، تلاش برای بهبود شرایط زندگی در شهر مظلوم آبادان و ترقی و توسعه آن بوده و هست، هدفی که تنها از راه ورود به مجلس محقق نمی شود و راه های متعدد دیگری نیز برای نیل به این هدف وجود دارد، لذا راهمان با امید به آینده همچنان ادامه دارد.

در ادامه پیام این کاندیدا آمده است: اینجانب در شرایط کنونی کشور از تمامی اقشار مختلف مردم به خصوص حامیان بزرگوار و صبور می خواهم که با عزم راسخ و به صورت جمعی در انتخابات هفتم اسفند ماه شرکت کرده تا به تقویت نظام و رهبری، تداوم امنیت و توسعه کشور کمک کنند.

اقبالی در پایان پیام خود گفته است: اطمینان داشته باشید که آینده روشن ایران و توسعه دوباره آبادان در گرو حضور شما در پای صندوق های رأی است.

32 نامزد از سوی شورای نگهبان برای حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آبادان تایید صلاحیت شده اند.

نوشتن دیدگاه