240 هزار نفر در آبادان واجد شرایط رأی دادن هستند

فرماندار ویژه آبادان از واجد شرایط بودن 240 هزار نفر برای رأی دادن در آبادان خبر داد، گفت: این افراد می‌توانند با مراجعه به 134 شعبه اخذ رأی ثابت و سیار به سه نفر از 32 کاندیدای موردنظر خود رأی دهند.

عزیزالله شهبازی با اشاره به در پیش بودن یک انتخابات حساس و پرشور و نشاط در کشور، اظهار کرد: تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در آبادان پایان یافته و بدین ترتیب هرگونه تبلیغ از سوی کاندیداها پس از موعد مقرر خلاف قانون محسوب شده و لزوم برخورد با آن وجود دارد.

وی ادامه داد: شعب رأی‌گیری نیز از ساعت هشت صبح روز جمعه در تمام نقاط شهرستان آبادان از جمله بخش مرکزی، روستاها و شهرهای تابعه آغاز خواهد شد و مردم می‌توانند تا ساعت 20 جهت رأی دادن به کاندیدای موردنظر به یکی از شعب رأی‌گیری مراجعه کنند.

 

معاون استاندار خوزستان در خصوص احتمال بروز خلاف از سوی نامزدهای انتخاباتی و یا هواداران آن‌ها تصریح کرد: هیچ مورد خاصی تاکنون مبنی بر انجام تبلیغات سوء انتخاباتی به هیئت اجرایی انتخابات مشاهده و گزارش نشده است.

شهبازی افزود: در روزهای نخست تبلیغات برخی شهروندان نسبت به نحوه تبلیغات برخی کاندیداها و عملکرد هواداران آن‌ها گلایه داشتند که این موضوع با تذکرهای لازم ختم شد.

وی تاکید کرد: همه تدابیر جهت برگزاری یک انتخابات آزاد و ایمن در شهرستان آبادان مهیاست و تمام دستگاه‌ها آماده خدمت‌رسانی به مردم در روز انتخابات هستند.

این مسئول گفت: در سطح شهر آبادان حدود 3 هزار نفر کاربر در شعب اخذ رأی در روز انتخابات آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

فرماندار ویژه آبادان در پایان خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای 240 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن است که این افراد می‌توانند با مراجعه به 134 شعبه اخذ رأی ثابت و سیار به سه نفر از 32 کاندیدای موردنظر خود رأی دهند.

نوشتن دیدگاه