ایجاد راه بندان برای تبلیغات در مسیرهای پرتردد آبادان ممنوع است

فرماندار آبادان خطاب به کاندیداها، ستادهای انتخاباتی و هواداران آنان گفت: ایجاد راه بندان تحت عنوان تبلیغات برای کاندیداهای مربوطه در مسیرهای پرتردد شهری اکیدا ممنوع است.

عزیزاله شهبازی با اشاره به اینکه کار تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا پنجشنبه (ششم اسفند ماه) ساعت هشت صبح به اتمام می رسد، افزود: از ۳۲ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی به ویژه آنهایی که ستادهایشان در خیابانهای پرتردد شهر همچون امیری و میدان طیب به سمت پل کابلی است، می خواهیم که مراعات حال سایر شهروندان به خصوص کسانی که در اطراف این ستادها سکونت دارند را کنند.

وی اظهار کرد: شب گذشته ازدحام جمعیتی در برخی از ستادها به ویژه در مسیر میدان طیب به سمت پل کابلی امام رضا (ع) سبب شد تا برای مدت زمانی هر چند اندک مشکلاتی در عبور و مرور شهری ایجاد شود.

شهبازی تصریح کرد: به محض اطلاع از بروز این مشکل مسئولان ستاد انتخابات وارد عمل شده و به طور سریع و به نحو شایسته ای در جهت روان سازی مسیر تردد اقدام کردند.

 

فرماندار آبادان یادآور شد: خوشبختانه تاکنون مورد خاصی از وصول گزارش انجام تبلیغات سوء انتخاباتی به هیئت اجرایی انتخابات واصل نشده است.

شهبازی گفت: البته در روزهای گذشته مواردی از گلایه شهروندان به خاطر ایجاد ترافیک هواداران کاندیداها و یا سیستم های صوتی ستادهای انتخاباتی گزارش شد که توسط پلیس امنیت با دادن تذکر لسانی به صورت حضور در محل رفع شد.

وی افزود: موارد ارجاعی به دادستانی نیز پس از تشکیل پرونده در موعد مقرر رسیدگی شد.

شهبازی اظهار کرد: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری یک انتخابات ایمن، همراه با آرامش، امنیت کامل و مشارکت حداکثری در فضای رقابتی در هفتم اسفند ماه در شهرستان آبادان اتخاذ شده است.

به گفته وی شهرستان آبادان دارای ۱۸۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن است که برای جمع آوری آرای آنها به ۳۲ کاندیدای انتخاباتی ۱۳۴ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در سطح شهرستان پیش بینی شده است، ضمن آنکه حدود سه هزار نفر کار برگزاری انتخابات را به انجام می رسانند.

نوشتن دیدگاه