سرمربی تیم بسکتبال نفت‌ آبادان: نفت همیشه بعد از تعطیلات نتایج خوبی گرفته‌ است

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: تیم ما همیشه بعد از تعطیلات نتایج خوبی گرفته است.

حماد سامری در مورد شرایط تیمش برای حضور در پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: خوشبختانه در تعطیلاتی که داشتیم به شرایط خوبی رسیده‌ایم و بچه‌ها در آمادگی خوبی به سر می‌برند. تجربه در این فصل نشان داده ما بعد از تعطیلات نتایج خوبی گرفته‌ایم و آن هم به این دلیل است که در این مدت نقاط ضعف خود را برطرف کرده‌ایم.

وی در مورد اینکه چه قدر امیدوار است افت و خیز تیمش در طول فصل، در پلی آف تکرار نشود، گفت: این موضوع به نداشتن تمرین پیش از آغاز فصل باز می‌گردد و تمام تلاش مان را در این مدت کردیم که با شرایط خوبی وارد پلی آف شویم.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن سوم خارجی جذب می‌کنید، یا خیر، گفت: در حال حاضر بازیکن چندان خوبی بیرون وجود ندارد که بخواهیم جذب کنیم. تنها در صورتی این کار را می‌کنیم که یک بازیکن خوب گیرمان بیاید. در غیر این صورت با همین نفرات ادامه می‌دهیم.

سامری با اشاره به بازی با شهرداری گرگان در پلی‌آف عنوان کرد: بازی حساسی برای هر دو تیم است و کار سختی پیش رو داریم. اولین مسابقه هم در زمین آنها است. گرگان یکی از تیم‌های خوب لیگ است و امیدوارم بتوانیم سومین برد را در گرگان کسب کنیم.

مرحله پلی آف لیگ برتر از 10 اسفند آغاز می‌شود و نفت آبادان در اولین بازی به مصاف شهرداری گرگان می‌رود.

نوشتن دیدگاه