نمایش پرفورمنس «گاوبازی» در آبادان اجرا می شود

نمایش پرفورمنس «گاوبازی» به منظور اجرا برای علاقمندان به هنر در محل تالار مجموعه فرهنگی ثامن الائمه به روی صحنه رفت.

کارگردان نمایش پرفورمنس گاوبازی با اشاره به اجرای این نمایش تا ۱۵ اسفند ماه امسال در محل یاد شده گفت: پرفورمنس گاوبازی که موضوعی اجتماعی دارد، به مدت ۵۰ دقیقه در سه اپیزود و در سه پلاتو مختلف اجرا می‌شود.

مهدی پرویش افزود: این ششمین پرفورمنسی است که در سال جاری به روی صحنه برده ایم و این بار نیز معضلاتی که از چشم هیچکس پوشیده نیست سبب شده تا ما به اجرایی جدید برسیم.

وی با بیان اینکه این نوع پرفورمنس خاص تماشاگران صاحب تفکر و اندیشه است، اظهار کرد: ضروری است تا این مخاطبان برای فهم معانی، نشانه‌ها و انتقال آنها برای راهکار و گریز از معضلات موجود، وقت بگذارند.

پرویش از ناهید مکوندی، میثاق لطفی، مهسا صیفی، فاطمه ابراهیمی، فردوس بیداری، آیدا کاظمی، احسان فروزش، نیلوفر جهرمی‌زاده، ساقی قنبری، الهه سلطانی، بهاره بهمنی، امین حیدری، شبنم خراسانی، محمد بنایی، محمد وزیری، محمدعلی غلامی، رزیتا میرزایی و رعنا دیداری به عنوان نقش آفرینان این نمایش نام برد و تصریح کرد: امیرمحمدیان، دانیال عبدالهی، امین علیپور و رضا پورمحمدی عوامل اجرایی گروه را تشکیل می‌دهند.

نمایش گاوبازی هر شب در دو سانس، در ساعت‌های ۱۹ و ۲۰ در محل تالار مجموعه فرهنگی ثامن‌الائمه آبادان به روی صحنه می‌رود. پیش از این نیز نمایش‌های «اسید»، «از خاک تا افلاک»، «بچه ماهی. ماهی‌های آزاد» و «با من فریاد بزن» توسط پرویش کارگردانی شده و به روی صحنه رفته است.

نوشتن دیدگاه