سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: قصد تقویت تیم را داریم

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان از تلاش این باشگاه برای به خدمت‌گیری یک بازیکن تمام عیار و تقویت تیم برای مراحل بعدی لیگ برتر بسکتبال خبر داد.

هماد سامری امشب پس از دیدار تیمش مقابل شهرداری تبریز در چارچوب هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: در بازی‌هایی که حساسیت چندانی ندارد و تأثیری در جدول ندارند بازی را تشریفاتی می‌کند و این بر انگیزه بازیکنان دو تیم تأثیر داشت.

وی ادامه داد: هر دو تیم سعی داشتند از بازیکنان ذخیره خود بهره ببرند، در واقع این دیدار فرصت خوبی بود که به بازیکنانی که کمتر فرصت حضور پیدا می‌کنند، محک بخورند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: 10 روز به استراحت خواهیم پرداخت و پس از آن تیم را برای مرحله پلی‌آف آماده خواهیم کرد، امیدوارم در این مدت تیم خوبی را برای مرحله حذفی مهیا و روانه مسابقات کنیم.

سامری در خصوص امکان تقویت این تیم برای حضور در مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال، افزود: قصد تقویت تیم را داریم، اما به دلیل اینکه تمام لیگ‌ها در کوران مسابقات خود قرار دارند، با مشکل انتخاب بازیکن روبرو هستیم.

وی با تأکید بر نیاز این تیم برای به خدمت گرفتن بازیکن عنوان کرد: اما در تلاش هستیم تا بازیکنی را به خدمت بگیریم که بتواند در دور بعدی ما را یاری کند.

وی تأکید کرد: قطعاً بازیکن خارجی خوب و دارای رزومه به خدمت می‌گیریم و اگر چنین موردی را پیدا نکردیم با بازیکنان فعلی کار را ادامه خواهیم داد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خاطرنشان کرد: اگر قرار بر اضافه کردن بازیکن به تیم باشد و آن بازیکن فاقد کیفیت باشد مطمئن باشید قید تقویت تیم را خواهیم زد و ترجیح می‌دهیم با مجموعه فعلی کار را ادامه می‌دهیم.

نوشتن دیدگاه