پیروزی تیم بسکتبال نفت آبادان بر شهرداری تبریز در یک دیدار تشریفاتی

تیم بسکتبال نفت آبادان موفق شد در یک دیدار تشریفاتی شهرداری تبریز را از پیش روی بردارد.

در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ بر‌تر بسکتبال کشور، پالایش نفت آبادان موفق شد در یک دیدار کم افت‌وخیز شهرداری تبریز را با نتیجه 81 بر 70 از پیش روی بردارد.

در این دیدار که «هماد سامری» سعی کرد با نیمکت‌نشینان خود به میدان برود، دو تیم بازی پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند و حاصل کار در کوار‌تر نخست نتیجه 21 بر 16 به سود آبادانی‌ها بود.

در وقت دوم این دیدار نیز تبریزی‌ها بهتر عمل کردند و کوار‌تر دوم را با نتیجه 20 بر 22 به سود خود به پایان بردند تا نتیجه در نیمه نخست 41 بر 37 به سود میزبان رقم بخورد.

در نیمه دوم و کوار‌تر سوم این دیدار شاگردان هماد سامری سعی در اداره میدان کردند و ضمن ارائه یک بازی آرام و کم افت‌وخیز وقت سوم را با نتیجه 20 بر 15 به سود خود به‌پایان بردند تا نتیجه به عدد 61 بر 52 برسد.

در کوار‌تر پایانی هنگامی‌که نفتی‌ها خیال خود را از بابت این برد خانگی راحت دیدند، با جوانان خود به اداره میدان پرداختند و ضمن کسب پیروزی 20 بر 17 در کوار‌تر پایانی، این دیدار را با نتیجه 81 بر 70 به سود خود به انتها رساندند.

با این پیروزی جایگاه سومی نفتی‌ها در جدول حتمی شد و باید در دور بعد به مصاف شهرداری گرگان بروند، شهرداری تبریز نیز به‌عنوان تیم هشتم حریف پتروشیمی بندرامام خواهد بود.

دور حذفی رقابت‌های لیگ بر‌تر بسکتبال کشور از دهم اسفندماه آغاز خواهد شد و تیم نفت آبادان در این روز در گرگان به مصاف شهرداری این شهر خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه