راهپیمایی 22 بهمن در آبادان، با حضور گسترده مردم برگزار شد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده مردم عشایر و اقشار مختلف مردم و مسولان دستگاه های اجرایی آبادان برگزار شد.

مردم شهید پرور و انقلابی آبادان با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه، بار دیگر با آرمان های انقلاب و امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

شرکت کنندگان در راهپمایی 22 بهمن آبادان در حالی که شعارهای ' مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است، مطیع امر رهبریم و جمهوری اسلامی عزت این میهن است' سر می دادند از ابتدای خیابان 1 احمد آباد به سمت مصلای نماز جمعه این شهر راهپیمایی کردند.

یکی از شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن آبادان گفت: مردم ایران با حضور در همایش حضور مردم در جشن انقلاب، به دشمنان ثابت کردند که همواره پشتیبان انقلاب و نظام هستند.

وی اظهار داشت: مردم برای دفاع از نظام و انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و نشان دادند که همواره به ارزش های انقلاب پایبند هستند.

جمعی از ورزشکاران رزمی کار نیز در حالی که پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی بر دست داشتند، در راهپیمایی شرکت کردند.

علی مرادی یکی از شهروندان اروندکنار نیز شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه شرعی و میهنی خواند و گفت: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که گزینه روز میز مردم ایران حضور گسترده در دفاع از انقلاب و اسلام است.

وی اضافه کرد: مردم ایران همواره نشان داده اند که سرزنده اند و در خط رهبری و انقلاب حرکت می کنند.

زهرا ساداتی از دیگر شرکت کنندگان در این راهپیمایی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نماد پویایی، آگاهی و اتحاد ملی جامعه دنست و افزود: مردم بار دیگر، حماسه آفریدند و با شرکت در انتخابات، بار دیگر در سرنوشت کشور تصمیم گیری خواهند کرد.

 

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان نیز گفت: ملت ایران در سال 1357 به رهبری امام خمینی (ره) و برای استقلال و آزادی کشور، رژیم پهلوی را سرنگون کردند و با پیروی از ولی فقیه در برابر دشمنان انقلاب در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی کرده و سربلند خارج شدند.

عزیزالله شهبازی افزود: امروز نیز مردم با شرکت در راهپمایی 22 بهمن نشان دادند که سرباز رهبری هستند و هر جا لازم است در صحنه حضور فعال دارند.

راهپیمایان در شهر مرزی اروندکنار در حالی که دست نوشته هایی به زبان عربی و فارسی و پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند فریاد 'الموت لاسرائیل ˈو ˈ الموت لامریکا' سرمی دادند از مصلای امام صادق این شهر تا روبروی مرکز سلامت والفجر راهپیمایی کردند.

امام جمعه آبادان نیز در سخنان خود در مراسم پایانی، به تشریح دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی پرداخت.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور گفت: جمهوری اسلامی دو ارزش و آرمان مردم سالاری و دین سالاری دارد و جمهوری اسلامی ایران تبلور شریعت در ظرف یک ملت بزرگ است، جمهوری اسلامی تجلی حکومت خداوند در قامت ملتی رشید و اعمال اراده الهی از طریق امتی بیدار و هوشیار است.

امام جمعه آبادان با دعوت از شهروندان آبادانی برای حضور حماسی در صحنه انتخابات افزود: حضور مردم در انتخابات آتی، مهر تاییدی بر ولایتمداری مردم است.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در 9 بند خوانده شد و مردم در تایید این قطع نامه و در پایان هر بند با شعار الله اکبر سر دادند.

هزاران نفر از مردم عشایر چوئبده آبادان نیز با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از مدرسه شهدای چوئبده (شهید باهنر سابق) تا مصلای چوئبده، بار دیگر با آرمان های معمار بزرگ انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

نوشتن دیدگاه