تمامی روستاهای آبادان تا نیمه نخست سال 95 گازرسانی می شود

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان گفت: گازرسانی به روستاهای شهرستان آبادان تا نیمه نخست سال 95 به اتمام رسیده و تمامی روستاهای شهرستان از نعمت گاز بهرمند می شوند.

سید ناصر حسین نژادیان گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب، گازرسانی به تعدادی روستاهای آبادان انجام شد که با احتساب اجرای سه طرح شبکه گازرسانی در منطقه فیه روستای خضر نبی و روستای تنگه 3، در مجموع 65 درصد روستاهای شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

وی همچنین با بیان میزان مصرف گاز در شهرستان آبادان طی سال جاری، گفت: با توجه به میزان مصرف، تخمین زده می شود که میزان مصرف گاز تا پایان امسال به 15 میلیارد متر مکعب برسد.

حسین نژادیان با بیان افزایش ارزش افزوده در گاز مصرفی شهرستان آبادان، گفت: اگر چه میزان مصرف گاز در این شهرستان بالاست، به دلیل مصارف صنعتی در صنایع پتروشیمی و نفت، 95 درصد این مصارف با ارزش افزوده همراه است.

سه پروژه گاز رسانی با اعتبار هزینه شده 83 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت گاز خوزستان، روز سه شنبه همزمان با سی و هفتمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان استان خوزستان و شهری در آبادان به بهره برداری رسید.

نوشتن دیدگاه