دعوت فرماندار آبادان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان روز دوشنبه با انتشار پیامی، شهروندان و مردم شهرستان را به حضور پرشکوه و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در پیام عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه آبادان در پیام خود با برشمردن ویزگی های منحصر به فرد امام خمینی (ره) که همانا اخلاص، مردمداری و صداقت بود، مردم آبادان را به حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در راستای بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دعوت کرد.

شهبازی در پیام خود با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای انقلاب اسلامی، تصریح کرد: آنچه که سبب محبوبیت امام (ره) شد، اخلاص، مردمداری و صداقت بود، از این رو بر همه واجب است که برای حفظ و صیانت از آرمان های نظام جمهوری اسلامی حضور حداکثری خود را در روز راهپیمایی به جهانیان نشان دهند.

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان در بخش دیگری از پیام خود با بیان نزدیکی راهپیمایی 22 بهمن به انتخابات 7 اسفند، گفت: شور حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، سبب ساز مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات آتی است.

شهبازی در پایان پیام خود افزوده است: انشاء الله با همت مردم در روز 22 بهمن و 7 اسفند، ظهور حماسه ای دیگر در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی ملت غیور ایران را شاهد خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه