واکنش دست نشان به اتفاقات دیدار نساجی و صنعت نفت آبادان

سرمربی سابق نساجی گفت: اینکه ما توانستیم با صنعت نفت به نساجی 4 گل بزنیم خواست خدا بود نه تبانی.

نادر دست‌نشان در خصوص مسائلی که در مورد دیدار تیم‌های نساجی و صنعت نفت آبادان مطرح شده، اظهار داشت: نمی‌دانم مشکل این فیلم کجا بود. من هم اکنون فیلم کامل مسابقه را برای کمیته اخلاق خواهم برد تا کل موضوع را مطلع شوند. به هر حال اشتباه در فوتبال رخ می‌دهد. وقتی دروازه‌بان حریف چندین موقعیت تک به تک را از بازیکنانم می‌گیرد آن وقت باید بگوییم که تبانی انجام شده است؟

وی در مورد اینکه در گل‌های زده شده بازیکنان نساجی شرایط عادی نداشتند، گفت: اگر بازیکن تبانی کرده چرا او را برای بازی‌های بعدی هم سرمربی به میدان می‌فرستد؟ عیسی پرتو که به خاطر غیرتش به او عیسی سامورائی می‌گویند، در آن دیدار با سرم و آمپول به بازی رسید. اصلا باید از سرمربی پرسید چرا از این بازیکن استفاده کرد. او حتی قبل از بازی با من روبوسی نکرد چرا که به من گفت آنفولانزا گرفته و حتی در این زمینه کمک مربیان هم شهادت خواهند داد.

سرمربی سابق نساجی در مورد اینکه کوروش موسوی پس از این بازی اعلام کرده به خاطر برخی مسائل استعفا می‌دهد، تاکید کرد: موسوی که 7 بار تاکنون استعفا داده است. هر گاه تیمش نتیجه نمی‌‌گیرد استعفا می‌دهد. به نظرم تهمت زدن کار راحتی است که متاسفانه خیلی ساده آن را انجام می‌دهند.

 

دست‌نشان در مورد استعفای کاظم حیدرزاده، مدیرعامل این باشگاه هم گفت: او به خاطر فحاشی‌ها و مسائل مالی استعفا داد. پرهام، مالک باشگاه نساجی پولی برای بازیکنان و کادر فنی خرج نمی‌کند. ما از سال 88 از نساجی طلبکاریم. اگر این بازی مشکوک بوده چرا کادر فنی از بازیکنان در دیدارهای آینده استفاده کرده است؟ قشنگ نیست که تهمت زده شود. من نیم‌فصل سرمربی ماشین‌سازی بودم و روز گذشته مقابل این تیم شکست خوردیم. حالا صنعت نفت بگوید که ما تبانی کرده‌ایم؟!

سرمربی سابق نساجی با انتقاد شدید از عادل فردوسی‌پور گفت:‌ چه علتی دارد که فردوسی‌پور پس از سه هفته بیاید این فیلم را پخش کند. در شبی که او به شلوار 6 پیله، سیبیل و لباس علی دایی ایراد می‌گیرد، چه دلیلی دارد که این مسائل را مطرح می‌کند؟ چرا او علی دایی را دعوت می‌کند و دائم صحبت از دانشگاه و مسابقات آن زمان می‌کند؟ فقط می‌خواهد بگوید من هم با علی دایی در یک دانشگاه بودم و به گونه‌ای خود را فوتبالیست نشان دهد.

وی افزود: آقای فردوسی‌پور! شما از این ناراحتید که در سال 84 و 85 پیام پوران‌کور را من در مس جذب نکردم. آن موقعی که شما اصرار داشتید تا این بازیکن انتخاب شود اما من او را نپذیرفتم و حالا از این مسئله ناراحت هستید و می‌خواهید مرا بزنید. علی دایی در بین 48 اسطوره فوتبال قرار گرفته حالا فردوسی‌پور هم با دعوت از او و تعریف خاطراتی که با دایی در دانشگاه داشته قصد داشت‌ بگوید من هم فوتبالی هستم.

دست‌نشان تاکید کرد: چرا آقای فردوسی‌پور به شلوار و لباس علی دایی ایراد می‌گیرد. خب اگر من هم عکس‌های همین آقا را که در رفسنجان بود، بیاورم به مراتب عکس‌هایی بدتر از علی دایی خواهد بود. در بازی ما با نساجی تیم حریف با سیستم 2-1-7 بازی می‌کرد. یعنی نساجی با 7 مهاجم به سمت ما حمله می‌کرد. من می‌خواهم بگویم وقتی تماشاگران به مربی‌ای که 25 سال در این تیم زحمت کشیده، فحاشی می‌کنند نتیجه‌اش خوردن 4 گل می‌شود. این خواست خدا بود نه تبانی.

نوشتن دیدگاه