سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: غیبت چند بازیکن برای ما مشکل‌ساز شد

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: مصدومیت و بیماری بازیکنان روند کاری ما را با مشکل مواجه کرده و با تعداد مهره‌هایی که در اختیار داریم غیبت چند بازیکن می‌تواند تأثیر به‌سزایی در کار تیمی ما بگذارد.

هماد سامری در خصوص پیروزی روز گذشته تیمش مقابل نیروی زمینی تهران در چارچوب هفته بیست و چهارم، اظهار کرد: بازی خوبی را به نمایش نگذاشتم چرا که چند بازیکن خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم.

وی به بیماری سخت ملی‌پوش این تیم در طول هفته گذشته اشاره کرد و گفت: محمد جمشیدی نیز امروز در حالی که بیمار بود برای تیم ما بازی کرد و تمام تلاش خود را نیز به‌کار بست، همچنین زلاتکو و مجید قاسمی نیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نبودند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: در کل مصدومیت و بیماری این بازیکنان روند کاری ما را با مشکل مواجه کرد، بنابراین با تعداد مهره‌هایی که در اختیار داریم، غیبت سه بازیکن می‌تواند تأثیر به‌سزایی در کار تیمی بگذارد.

سامری افزود: با این تعداد بازیکنانی که در اختیار داریم فقط باید گفت که خوشحالیم موفق به کسب این پیروزی شدیم.

 

وی تاکید کرد: جای دارد از محمد جمشیدی که در عین بیماری با تعصب و غیرت خاص خود در این دیدار ما را یاری کرد تشکر کنم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص بازی آینده این تیم مقابل شهرداری گرگان عنوان کرد: بازی سختی را در مقابل گرگان در پیش داریم و نتیجه این دیدار برای ما بسیار حائز اهمیت است.

این مربی لیگ برتری بسکتبال کشور اشاره کرد: سعی کردیم در این دیدار فشار را بر روی تیم کم کنیم تا در مصاف روز پنج‌شنبه کمتر به مشکل برخورد کنیم.

سامری خاطرنشان کرد: البته غیبت دو یا سه بازیکن ما مقابل نماینده گرگان می‌تواند مشکل‌ساز باشد، اما به طور حتم توان تیمی نفت آبادان در حدی هست که بتوان امتیاز این جدال حساس را گرفت.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر بسکتبال کشور، روز گذشته نیروی زمینی تهران را با نتیجه 66 بر 62 از پیش روی برداشت و به رده سوم جدول صعود کرد، این تیم پنج‌شنبه هفته جاری در آبادان میزبان تیم شهرداری گرگان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه