کتاب «آخر دنیا» در آبادان رونمایی می شود

مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت خوزستان، از رونمایی کتاب «آخر دنیا» شامل خاطرات دانشجویان بسیجی جهادگر در اردوهای جهادی خبر داد.

احمد یلالی، مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت خوزستان و مدیر کانون فرهنگی هنری باقرالعلوم (ع) آبادان، با بیان این مطلب گفت: کتاب «آخر دنیا» شامل خاطرات منتخب دانشجویان بسیجی جهادگر دانشگاه های آبادان از اردوهای جهادی اروندکنار و دهستان نوآباد در آبادان رونمایی می شود.

وی با بیان اینکه اولین بار است که کتابی با این مضمون به چاپ می رسد، افزود: کار مصاحبه، پیاده سازی و بازنویسی خاطرات توسط اعضای کانون آبادان انجام شده و کتاب در 2 هزار نسخه و با همکاری هسته توانمندسازی حرکت های جهادی به چاپ رسیده است.

یلالی، با اشاره به اینکه این کتاب شامل خاطرات کوتاه است که فردا (8 بهمن) ساعت 17 در حوزه علمیه خواهران فاطمه زهرا (س) رونمایی می شود، اضافه کرد: این مراسم در حاشیه هفته دوم دوره آموزشی روایتگری دفاع مقدس برگزار می شود.

مدیر کانون تخصصی ایثار و شهادت خوزستان، تصریح کرد: تألیف این مجموعه خاطرات از سال 89 توسط سنا یلالی آغاز شده و به سبک مینیمال در قطع پالتویی تدوین شده و شامل 70 خاطره از اردوهای جهادی دانشجویان آبادان است.

وی خاطر نشان کرد: در این مراسم حجت الاسلام محمدمهدی ماندگاری عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا، سردار فتح الله جعفری از فرماندهان دوران دفاع مقدس و صادقی از اساتید مؤسسه روایت سیره شهدا حضور دارند.

نوشتن دیدگاه