سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: آثار صندلی‌های شکسته در جایگاه تیم پتروشیمی بندر امام مشهود است

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: دقیقاً می‌توان آثار صندلی‌های شکسته را مشاهده کرد که در جایگاه تیم میهمان رقم خورده است.

هماد سامری پس از دیدار تیمش مقابل پتروشیمی بندرامام که منجر به باخت نفت آبادان در داربی بسکتبال کشور شد اظهار کرد: اصلاً بازی خوبی نبود و نه در حین بازی و پس از بازی اتفاقات ناخوشایندی رخ داد.

وی در جمع‌بندی این مسابقه عنوان کرد: در مجموع بازی بسیار بد بود و یک روز بد برای ورزش کشور رقم خورد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با انتقاد از وضعیت قضاوت‌ها تصریح کرد: در خصوص داوری صحبتی نمی‌کنم ولی باید اذعان کرد که در آبادان نمی‌توانیم حق خود را بگیریم و این موضوع برای ما نگران‌کننده است.

سامری افزود: اگر در جایی محق باشیم، نمی‌توانیم از حق خود دفاع کنیم و همیشه تصمیمات بر علیه ما بوده است.

وی تأکید کرد: قضاوت را به عهده کسانی می‌گذارم که در سالن حضور داشتند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند و شاهد تمام وقایع بودند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با اشاره به جنجال‌آفرینی هواداران تیم پتروشیمی یادآور شد: در خصوص تماشاگران تقاضا دارم بررسی شود که کجای سالن آسیب‌دیده است، جایی که تماشاگران تیم میهمان حضور داشتند یا جایی که هواداران ما نشسته بودند، این موضوع کاملاً روشن است که جنجال از کدام سو آغاز و به تنش و شکستن صندلی‌ها منجر شد است.

سامری در پایان خاطرنشان کرد: دقیقاً می‌توان آثار صندلی‌های شکسته را مشاهده کرد که در جایگاه تیم میهمان رقم خورده است.

دیدار تیم‌های پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام در کوارتر پایان با مسائل جنجالی و ایجاد تنش از سوی تماشاگران دو تیم همراه بود، این دیدار در نهایت با نتیجه 78 بر 64 به سود تیم بندرامامی‌ها خاتمه یافت.

نوشتن دیدگاه