سخنان مدیران عامل بسکتبال پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام در خصوص حاشیه های بازی دو تیم

مدیر تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص اتفاقات پیش آمده در دیدار تیم های پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندر امام گفت: تماشاگران و برخی بازیکنان پتروشیمی بندر امام عامل تحریک تماشاگران آبادانی و آغاز درگیری بود.

حسن مختاری افزود: بازی دو تیم در حالی که بدون حاشیه پیش می رفت تماشاگران ماهشهری با پرتاب صندلی و توهین، جو سالن را متشنج کردند.

وی اظهار داشت: ناظر بازی بررسی کند که کجای سالن آسیب دیده است، جایی که تماشاگران تیم میهمان حضور داشتند یا جایی که هواداران ما نشسته بودند و این موضوع کاملا روشن است که جنجال از کدام سو آغاز و به تنش و شکستن صندلی ها منجر شد است.

مدیر تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: برخی بازیکنان پتروشیمی بندر امام درون زمین حرکاتی انجام دادند که باعث تحریک تماشاگران آبادانی شد و پس از آن هواداران تیم پتروشیمی جنجال آفرین شدند.

مختاری تصریح کرد: میرزایی بازیکن پتروشیمی در دقایق پایانی بازی بدون اینکه اشیایی بهش برخورد کند خود را نقش بر زمین کرد و این موضوع آغاز درگیری ها شد.

وی ادامه داد: تماشاگران ماهشهری هفته قبل در گرگان با تماشاگران متعلق به شهرداری گرگان درگیر شدند و روز گذشته نیز این رفتار را تکرار کردند.

مدیر تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت:تیم ما دو سال در لیگ برتر حضور دارد و سابقه چنین اتفاقاتی ندارد اما در بازی با پتروشیمی اتفاقاتی پیش آمد که باید فقط تاسف خورد.

 

شاپور یاوری مدیر عامل باشگاه پتروشیمی بندر امام نیز در این خصوص گفت: پتروشیمی و پالایش نفت دو رقیب در راه قهرمانی هستند و این بازی حساسیت های ویژه ای داشت.

وی اظهار داشت: تا زمانی که تیم پالایش نفت آبادان از ما جلو بود، اتفاقی نیفتاد ولی بعد از عقب افتادن این تماشاگران آبادانی بودند که شروع به درگیری کردند.

مدیر عامل باشگاه پتروشیمی بندر امام گفت: این درگیری ها موجب شد بهنام یخچالی که از سرمایه های ملی بسکتبال ایران است، آسیب جدی ببیند.

یاوری تصریح کرد: اگر تماشاگران آبادانی در این دیدار آغاز کننده حواشی نبودند به طور حتم شاهد اتفاقات ناگوار پیش آمده نبودیم و بازی به خوبی پایان می یافت.

وی افزود: باشگاه پتروشیمی سالها در رقابت های لیگ برتر ایران حضور دارد و تماشاگران این تیم چه در بازی های خانگی و چه در بازی های خارج از خانه اخلاق را رعایت کرده اند.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام روز گذشته از هفته بیست و دوم لیگ برتر و در دیداری جنجالی و پر حاشیه موفق شد میزبانش پالایش نفت آبادان را شکست دهد.

نوشتن دیدگاه