نیروی انتظامی آبادان در برقراری نظم انتخابات آمادگی کامل دارد

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از آمادگی کامل نیروی انتظامی شهرستان در برقراری نظم و امنیت انتخابات خبر داد.

سرهنگ حسین کهیایی با اشاره به وظایف تعریف شده و دستورالعمل‌های ابلاغی به نیروی انتظامی گفت: با تمامی امکانات خود در جهت برقراری نظم و امنیت انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تلاش می کنیم.

وی افزود: برای دستیابی به این مهم سعی کرده ایم تا پوشش انتظامی مناسب و هماهنگی را با سایر ادارات سطح شهرستان ایجاد کنیم.

کهیایی با تاکید بر رعایت اخلاق انتخاباتی اظهار کرد: در این راستا توصیه های لازم به کاندیداها ارائه شده تا اخلاق انتخاباتی را در قبل، حین و پس از برگزاری انتخابات رعایت کنند.

وی ضمن درخواست از طرفداران کاندیداها بر رعایت زمان شروع تبلیغات تصریح کرد: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده تمامی موارد تبلیغاتی رصد و پوشش داده می شود و در صورت مشاهده تخلف براب قانون با آنها برخورد می شود.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان ابراز امیدواری کرد تا با همراهی و همکاری خوب و مناسب کاندیداها و طرفداران آنها انتخاباتی خوب در کمال آرامش و امنیت را برگزار کنیم.

کهیایی با اشاره به تلاش نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت انتخاباتی در تمامی مراحل یادآور شد: با تمامی توان خود ضمن پوشش مناسب برنامه ها و مراحل مختلف انتخابات بر اساس وظایف تعریف شده قانونی، زمینه برگزاری انتخاباتی آرام، با نشاط و امن را فراهم می کنیم.

به گفته وی، نحوه تبلیغات در قالب قوانین و مقرارتی به صورت مکتوب به کاندیداها ابلاغ شده و آنان وظیفه دارند تا ضمن رعایت مفاد قوانین یاد شده در زمان تعیین شده نسبت به انجام تبلیغات میدانی خود بپردازند.

وی افزود: آگاه سازی مردم از روند انتخابات از طریق رسانه ها زمینه آگاه سازی مردم را فراهم می کند و به این ترتیب شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را سریعا اطلاع دهند.

کهیایی اظهار کرد: از آنجایی که حفاظت از صندوقهای رای و صیانت از آرای مردمی با نیروی انتظامی است، تمهیدات لازم برای فراهم سازی بهترین امنیت در جهت برگزاری انتخابات اندیشیده شده است.

فرمانده نیروی انتظامی آبادان تصریح کرد: آگاهی مردم از فرایند انتخابات، خود نوعی از آگاهی است که مانع از بروز تخلف و ایجاد نا امنی می شود.

نوشتن دیدگاه