سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: از هیچ تیمی نمی‌ترسیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و در هیچ مسابقه‌ای خود را از پیش برنده نمی‌دانیم.

هماد سامری در راستای دیدار تیمش مقابل شهرداری در اراک که منجر به پیروزی این تیم در خانه حریف شد، اظهار کرد: همه تلاش خود را به‌کار بسته‌ایم تا در مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال به جایگاه دلخواه خود دست یابیم.

وی ادامه داد: خیلی تلاش کردیم تا بتوانیم نقاط ضعف تیم را پوشش دهیم و تیم را به شرایط مطلوب برسانیم تا در اراک، مقابل این تیم خوب بسکتبال کشورمان به برد دست یابیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: تیم شهرداری اراک تیم خوب و یک‌دستی بود که دو ملی‌پوش و دو بازیکن خارجی خوب در اختیار دارد، علاوه بر این تعداد بازیکنان آن‌ها بیشتر است و دست سرمربی این تیم برای این دیدار باز بود چرا که او بازیکنان با تجربه زیادی را در اختیار دارد.

سامری افزود: نماینده اراک تیمی نبوده که در خانه به هر تیمی باج دهد و در خانه مقابل حریفان شکست بخورد، چرا که این تیم از حمایت دو هزار تماشاگر پرشور برخوردار است. وی عنوان کرد: برای تحکیم جایگاه خود و تثبیت در جدول نیاز مبرمی به این پیروزی داشته و در طول بازی در سه فنس با مشکلی برخورد نکردیم.

 

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در تشریح عملکرد این تیم در دیدار مقابل شهرداری اراک افزود: در نیمه اول اقدامات ما وارد سبد نمی‌شد و با بدشانسی‌های زیادی روبرو شدیم، اما در نیمه دوم و در کوارتر پایانی وقتی‌که با 10 امتیاز از حریف خود عقب افتادیم در دفاع تیم تغییراتی را به‌وجود آوردیم که نتیجه‌بخش بود و ضمن جبران امتیازات عقب‌افتاده موفق شدیم میزبان خود را از پیش روی برداریم.

سامری با اشاره به دیدار سخت این تیم در روز دوشنبه مقابل پتروشیمی بندرامام، بیان کرد: هیچ بازی در این آوردگاه آسان و هیچ تیمی از پیش برنده نیست، بنابراین نمی‌توان بازی مقابل پتروشیمی را خیلی سخت یا خیلی آسان دانست چرا که اغلب رقبای ما در یک سطح قرار دارند.

وی تأکید کرد: پتروشیمی هم تیم خوب و دارای شخصیت است که نیازی به تعریف و تمجید از آن وجود ندارد و از مربی بزرگی نیز بهره می‌برد، ما همیشه سعی کردیم در خانه و در مقابل هواداران خود بازی‌های خوبی را از خود به نمایش بگذاریم تا جلوی آنها شرمنده نباشیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان یادآور شد: از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و در هیچ مسابقه‌ای خود را از پیش برنده نمی‌دانیم، چرا که هر بازی شرایط خود را دارد و نتیجه‌گیری در آن منوط به شرایط مسابقه است.

 

این مربی لیگ برتر بسکتبال کشور گفت: این بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و هر تیمی بتواند در مسائل بدنی و روانی بهتر عمل کند برنده این دیدار خواهد بود.

وی با اشاره به تماشاگران آبادانی اظهار کرد: از تک‌تک هواداران تشکر می‌کنم و تاکنون نیز ما را شرمنده خودکرده‌اند، آنها در همه شرایط در کنار تیم بوده‌اند و حمایت همه جانبه‌ای از تیم بسکتبال نفت آبادان داشته‌اند.

سامری خواستار شد: در این بازی نیز از آن‌ها تقاضا دارم با حضور خود مانع از دیده شدن جای خالی در سالن شوند و فقط به تشویق تیم خود بپردازند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با تقدیر از هواداران تیم شهرداری اراک ابراز کرد: جای دارد از هواداران خوب اراکی نیز تشکر کنم چرا که آنان نشان دادند از فرهنگ بالایی برخوردارند و در طول بازی مقابل این تیم، کوچک‌ترین فحاشی از سوی هواداران اراکی مشاهده نکردیم، گرچه بازی را بردیم و آن‌ها بازنده میدان بودند اما هیچ بی‌حرمتی به تیم ما نشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در همین راستا باید تشکر کرد از کسانی که در راستای نهادینه کردن فرهنگ در بین علاقمندان مسابقات ورزشی تلاش می‌کنند.

نوشتن دیدگاه