باند سارقان لوازم داخل خودرو در آبادان متلاشی شد

فرمانده انتظامی آبادان از متلاشی شدن باند سارقان داخل خودرو در این شهرستان و دستگیری سه نفر سارق و دو مال خر خبر داد.

سرهنگ حسین کهیایی افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان آبادانی مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو در منطقه ای از این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار کرد: کلانتری 18 ذوالفقاری آبادان پس از تلاش های شبانه روزی، یک باند پنج نفره را شناسایی کردند که در تحقیق های صورت گرفته مشخص شد متهمان از مجرمان سابقه دار هستند و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه، سه نفر از سارقان در مخفیگاه های خود دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی آبادان افزود: با پیگیری ماموران انتظامی دو مالخر نیز در این خصوص شناسایی و در عملیاتی جداگانه دستگیر شدند که در بازرسی از مخفیگاه متهمان، تعدادی اموال مسروقه از جمله قطعات خودرو، و سیستم صوتی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: متهمان در بازجویی های به عمل آمده ابتدا منکر جرم انتسابی شدند ولی با روبه رو شدن با شکات و ادله و شواهد موجود، به جرم خود اعتراف کردند و به شش سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرده و سپس با تشکیل پرونده به مقام های قضایی تحویل داده شدند.

سرهنگ کهیایی از شهروندان خواست از پارک خودروها در محل های کم تردد و رها کردن آن به صورت روشن در معابر عمومی خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را از طریق تماس با تلفن 110 پلیس را در میان بگذارند.

نوشتن دیدگاه