سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: آمار خوبی را رقم زدیم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در دیدار مقابل ثامن از نظر ارقام آمار خوبی را رقم زدیم.

هماد سامری در خصوص بازی روز گذشته این تیم مقابل ثامن مشهد در چارچوب هفته بیستم لیگ بر‌تر بسکتبال کشور که باب برد این تیم همراه بود، اظهار کرد: بازی روز گذشته از نظر ارقام، آمار بسیار خوبی داشت.

وی ادامه داد: بیشتر از ما و تیم ثامن، تماشاگران از این بازی لذت بردند به این دلیل که بسیاری از توپ‌های ما به ثمر نشست و این موضوع به جذابیت این مسابقه کمک کرد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: هر دو تیم در کار دفاعی رضایت کافی را نداشتند، ولی خوشحالیم که موفق شدیم نتیجه را از آن خود کنیم.

سامری در خصوص عملکرد ضعیف این تیم در ابتدای مسابقه و در نیمه نخست این دیدار افزود: نمی‌شود گفت ضعیف عمل کردیم، نتیجه در نیمه نخست هم چندان بد نبود، در واقع درصد آمار تیم ثامن و توپ‌هایی که توسط آنان به ثمر نشست بیشتر از تیم ما بود و همین موضوع باعث از دست دادن نتیجه در نیمه نخست شد.

 

وی تاکید کرد: با تغییراتی که در ترکیب و تاکتیک تیم داده شد، طبیعی بود که بهتر از نیمه نخست عمل کنیم و بازیکنان خیلی خوب به جریان بازی بازگشتند.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان در پاسخ به این موضوع که تیم نفت آبادان مورد تمجید سرمربی تیم ثامن بود و مهران حاتمی نفت آبادان را مدعی عنوان قهرمانی قلمداد کرده، عنوان کرد: مهران حاتمی نسبت به تیم نفت آبادان محبت دارد.

سامری در پاسخ به این سوال مبنی بر عملکرد بهتر نفتی‌ها در مقابل تیم‌های بزرگ، یادآور شد: در مقابل دانشگاه آزاد یک هفته استراحت و ریکاوری انجام دادیم و همین امر باعث آمادگی تیم ما در آن دیدار بود، اما امروز بعد از آن بازی سخت به مصاف ثامن رفتیم و طبیعی بود تیم سنگینی خاصی را در روند بازی حس کند، اما باز هم بازی جذابی را ارائه دادیم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل شهرداری در اراک، خاطر نشان کرد: تیم شهرداری نیز یکی از تیم‌های خوب لیگ است که از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد، امیدوارم از اراک دست پر به آبادان بازگردیم.

نوشتن دیدگاه