مقتدایی: با قدرت به کار خود ادامه می‌دهم

استاندار خوزستان با تبریک لغو تحریم‌ها و آغاز برجام به ملت ایران و مردم خوزستان، گفت: با این پیروزی بزرگ مطمئنا شاهد شکوفایی کشور و به ویژه استان خوزستان خواهیم بود.

دکتر عبدالحسن مقتدایی اظهار کرد: لغو تحریم‌ها می‌تواند موجب دستیابی به رشد اقتصادی، توسعه و اشتغال برای جوانان و بهبود زندگی مردم شود.

وی افزود: موفقیت به دست آمده در مذاکرات هسته‌ای سرمایه سیاسی و اجتماعی بزرگی است که محصول افزایش اعتبار داخلی و بین‌المللی است. رفع تحریم‌ها گشایش‌های بزرگی را برای اقتصاد کشور و به ویژه استان خوزستان ایجاد می‌کند و این توافق هسته‌ای نقطه عطفی در تاریخ اقتصادی کشور و استان خواهد بود.

مقتدایی با رد شایعه استعفای خود که در فضای مجازی بازتاب داشته است‏‏ و با بیان این‌که حفاظت و رعایت از قانون حفاظت از بیت‌المال است، خاطرنشان‌کرد: با اقتدار و تمام توان در خدمت نظام هستم و نه شایعه‌سازی مغرضان و نه کسالت و نه هیچ چیز دیگر، من را از خدمت به مردم شریف و بزرگ استان باز نخواهد داشت؛ شایعه پراکنی و تخریب مدیران‏، از ترفندهای افراد ناسالم و مغرض و دشمنان نظام است که مطمئنا ره به جایی نخواهند برد.

وی گفت: به عنوان کسی که تجربیات متعددی دارم باید بگویم که علی‌رغم بعضی از مسائل پیش‌آمده، با قدرت بیشتری در میدان انتخابات حاضر شده و از رای مردم صیانت و حفاظت کامل خواهیم نمود.

روند شروع انتخابات از هم‌اکنون تا روز رای‌گیری باید به گونه‌ای دلگرم‌کننده و طوفنده باشد و مردم را دلسرد نکند تا بتوانیم هم جواب گردن کشان منطقه و هم جواب گردن کشان بین‌المللی را دهیم.

قانون در انتخابات حرف اول را می‌زند و هیچ‌کس حق دخل و تصرف در رای مردم ندارد؛ اگر خطایی از سوی کسی در حوزه‌های مختلف سر بزند یعنی حق مردم پایمال شده است.

استاندار خوزستان افزود: ما در استان خوزستان آمادگی کامل داریم تا ان‌شاءلله انتخاباتی پرشور داشته باشیم که پشتوانه‌ای برای نظام جمهوری اسلامی و پشتیبانی از خون شهدا باشد.

نوشتن دیدگاه