پیکر شهید مدافع حرم در آبادان تشییع می‌شود

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت آبادان گفت: سه شنبه هفته جاری پیکر شهید «سید سیاح طاهری» شهید آبادانی مدافع حرم در این شهر تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

عبدالحسن بعیونی‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی استقبال، وداع و تشییع پیکر شهید آبادانی مدافع حرم در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان آبادان با اشاره به تشییع امروز صبح پیکر این شهید در تهران گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده پیکر شهید فردا با استقبال مردم این شهرستان تشییع و آئین وداع نیز فردا شب در محل حسینیه ثارالله این شهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ورود پیکر این شهید گرانقدر در ساعت ۳۰: ۱۸ بعد از ظهر روز دوشنبه به آبادان افزود: آئین وداع با شهید طاهری با حضور اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه و جمعی کثیری از مسئولان و همرزمان آن شهید شامگاه دوشنبه در محل سالن سپاه برگزار می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت آبادان اظهار کرد: آئین تشییع پیکر این شهید بزرگوار روز سه شنبه ساعت ۸ صبح از محل مصلی نماز جمعه به طرف خیابان یک احمد آباد برگزار می‌شود که در پایان این مسیر و پس از قرائت نماز میت توسط آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به سوی گلزار شهدا رهسپار می‌شود.

بعیونی‌زاده با اشاره به برگزاری آئین مرثیه سرایی، نوحه خوانی در پایان آئین تشییع در محل مصلی از انجام رایزنی برای انجام سخنرانی توسط فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی و یا جانشین وی در این آئین خبر داد.

وی با اشاره به تلاشهای بی‌دریغ و مستمر این شهید بزرگوار در راه اعتلاء و تقویت نظام تصریح کرد: با شهادت سید سیاح طاهری یک افتخار به دیگر افتخارات آبادان افزوده شد، شهید طاهری متعلق به همه آبادانی هاست و به هیچ قشر خاصی تعلق ندارد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت آبادان عظمت آبادان را در گرو وجود همین شهدا دانست و از تمامی مردم و مسئولان برای برگزاری آئین باشکوه استقبال، وداع و تشییع پیکر پاک این شهید مدافع حرم آل الله در سوریه دعوت کرد.

نوشتن دیدگاه