تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تیم دانشگاه آزاد تهران را با شکست سنگین بدرقه کرد

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر کشور موفق شد میهمانش تیم دانشگاه آزاد تهران را با شکست سنگین بدرقه کند.

دیروز از ساعت 16:30 دقیقه در سالن 17 شهریور آبادان، دو تیم قدرتمند بسکتبال کشور به مصاف هم رفتند.

دیدار دو تیم پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی در حالی آغاز شد که نفتی‌ها به خوبی توانستند از حریف خود پیش بیفتند و کوار‌تر نخست را کاملاً بر‌تر از حریف شروع کنند تا نتیجه وقت نخست این دیدار با حساب 19 بر 14 به سود میزبان خاتمه یابد.

کوار‌تر دوم اما شاگردان مصطفی هاشمی تلاش زیادی کردند تا امتیازات از دست رفته را جبران کنند، اما نماینده آبادان در این روز تیمی نبود که به سهولت نبض کار را از دست دهد، نفت آبادان در کوار‌تر دوم نیز نتیجه 26 بر 18 را به سود خود رقم زد تا بازی در نیمه نخست با نتیجه 43 بر 32 خاتمه یابد.

در ابتدای نیمه دوم و کوار‌تر سوم دانشگاه آزاد موفق شد بسیاری از امتیازات از دست رفته را جبران کند و وقت سوم را با نتیجه 26 بر 19 به سود خود به پایان برد، اما شاگردان هماد سامری همچنان با نتیجه نزدیک 61 بر 58 از حریف خود پیش بودند.

در کوار‌تر پایانی و حساس این دیدار دانشگاه آزاد با از دست دادن روزبه ارغوان، اکبری و فال آفریقایی، از قدرت نفوذش کاسته شد و نفتی‌ها نیز در این کوار‌تر حسن‌زاده و آتشی را به دلیل پنج اخطاره شدن از دست دادند.

نفت کوار‌تر چهارم را بسیار خوب مدیریت کرد و علی‌رغم پیروزی 28 بر 21، این دیدار حساس، جذاب و نفس‌گیر را با نتیجه 87 بر 77 به سود خود به پایان برد.

داوران این دیدار بار‌ها با قضاوت‌های مشکوک خود تماشاگران این دیدار را به تحریک واداشتند و موضوع تا جایی پیش رفت که ناظر بازی برای دقایقی این دیدار را متوقف کرد.

نوشتن دیدگاه