اعتبارات تخصیصی منطقه آزاد اروند صرف هزینه‌های جاری ادارات نشود

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اعتباراتی که از سوی این سازمان در اختیار برخی ادارت قرار مي گیرد نباید صرف امور جاری آن اداره شود.

اسماعیل زمانی با بیان اینکه توسعه نیروی انسانی مهم‌ترین اولویت منطقه آزاد اروند در امر آموزش و پرورش است، اظهار کرد: انتظار می‌رود تا مسئولان ادارات آموزش و پرورش آبادان و خرمشهر اعتبارات تخصیصی از سوی این سازمان را صرف هزینه‌های جاری خود نکنند این اعتبارات مربوط به کیفی سازی و بهبود وضعیت زیرساختهای آموزشی است.

وی افزود: تمرکز هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند بر روی توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و اجتماعی با استفاده از حداکثر اختیارات و توانمندیهای خود در جهت رشد و توسعه همه جانبه در منطقه است به همین دلیل همراهی و همکاری تمامی مدیران را در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های منطقه آزاد اروند طلب می‌کند.

زمانی بیان کرد: الگوی ارتقای تعلیم و تربیت اساس و پایه اصلی برنامه توسعه آموزش و پرورش در این منطقه است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با تاکید بر تحقق توسعه نیروی انسانی با استفاده از رویکرد ارتقای فضای تربیت و تعلیم در منطقه افزود: ساختار بندی نظام آموزش و پرورش در تمامی ابعاد بایستی در منطقه آزاد اروند (شهرستان‌های آبادان و خرمشهر) شکل گیرد.

وی با بیان اینکه توسعه، بدون تعلیم و تربیت نیروی انسانی امکان پذیر نیست، اظهار کرد: قصد داریم تا به طور ریشه‌ای و اساسی به این امر بپردازیم.

نوشتن دیدگاه