سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان: لیست مازاد را به‌زودی اعلام می‌کنم

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت آبادان از اعلام لیست مازاد این تیم در آینده نزدیک خبر داد.

نادر دست‌نشان در خصوص شرایط تیم صنعت نفت در لیگ دسته اول و برنامه‌های این مربی تازه‌وارد به این تیم آبادانی اظهار کرد: تیم نفت مجموعه خوبی است و با بازیکنان فعلی نیز می‌توانست تا اینجای کار نتیجه بهتری را کسب کند.

وی ادامه داد: تیم نفت آبادان باید تقویت شود، ولی متأسفانه بازیکنانی که مدنظر ما هستند همگی با مشکل رضایت‌نامه از باشگاه مربوطه خود مواجه هستند و تا به امروز از جذب آنان ناتوان مانده‌ایم.

سرمربی جدید تیم صنعت نفت آبادان تصریح کرد: در تمام پست‌های این تیم نیاز به تقویت و بازیکن داریم و در این خصوص بازیکنانی نیز مدنظر ما قرار گرفته‌اند که به‌زودی معرفی و جذب خواهند شد.

دست‌نشان افزود: طبیعتاً اگر با همین بازیکنان بخواهیم ادامه دهیم مشکلات زیادی خواهیم داشت و باید درصدد تقویت تیم برآییم و کمبودهای موجود را رفع کنیم.

وی تأکید کرد: فکر می‌کنم با همین بازیکنان نیز در نیم فصل نخست می‌توان بهتر نتیجه گرفت، اما به هرحال در برخی پست‌ها کمبودهایی وجود دارد که باید این کاستی‌ها را پوشش داد.

 

سرمربی تیم نفت آبادان با اشاره به اختلاف این تیم با صدر جدول رقابت‌ها بیان کرد: در نیم فصل دوم کار خیلی سختی را در پیش داریم چراکه اختلاف ما با تیم سوم 9 و با صدر جدول 14 امتیاز است که جبران آن سخت و نیازمند حمایت و کمک همه‌جانبه است.

دست‌نشان اضافه کرد: در هر صورت برای کمک و ارتقای تیم نفت به آبادان آمده‌ام و ضمن اینکه تمام تلاش خود را به کارخواهم بست از همه می‌خواهم در این راه ما را تنها نگذارند.

وی در خصوص معرفی دستیار خود گفت: مهرداد خادمی یکی از مربیان خوب کشور است که قرار است در تیم نفت آبادان مرا یاری کند.

این مربی باسابقه فوتبال کشور در خصوص شایعه حضور یک دروازه‌بان در جمع نفتی‌ها اظهار کرد: مشکلی از بابت دروازه‌بان وجود ندارد، چرا که دو دروازه‌بان اول و دوم ما گُلرهای خوبی هستند و نیازی در چارچوب دروازه دیده نمی‌شود.

دست‌نشان به لیست بازیکنان مازاد این باشگاه اشاره کرد و گفت: به احتمال فراوان ظرف دو روز آینده لیست مازاد را به باشگاه خواهم داد تا با این بازیکنان تسویه شود و جای خود را به بازیکنان جدید بدهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در لیست جدید ما هم بازیکنان لیگ برتری و هم دسته اولی قرار دارند و امیدوارم مشکلی برای صدور رضایت‌نامه و به خدمت گرفتن آنان وجود نداشته باشد.

نوشتن دیدگاه