بهسازی سالن ترمینال فرودگاه آبادان در سه مرحله در حال اجرا است

مدیر فرودگاه بین المللی آیت ا... جمی آبادان از آغاز مرحله سوم بهسازی و مرمت فضای داخلی این فرودگاه خبر داد و گفت: به منظور فراهم کردن محیطی مناسب برای مسافران، بهسازی سالن ترمینال در سه مرحله برنامه ریزی در حال اجرا است.

غلامرضا دهقانی زاده روز افزود: نخستین مرحله از این طرح شامل بهسازی و نوسازی اساسی سرویس های بهداشتی است و درمراحل دوم و سوم نیز افزایش فضای در دسترس، رنگ آمیزی، ترمیم سقف و تغییر مبلمان و تجهیز سالن ترمینال را در بر می گیرد.

وی اظهار کرد: بهسازی و تغییر شرایط از ابتدای امسال در دو گام سالن ترمینال خارجی و ترانزیت داخلی آغاز شده بود.

دهقانی زاده افزود: این عملیات با تغییر دیواره های سالن و تغییر نمای ظاهری، بهسازی، جانمایی نمازخانه ها و غیره آغاز شد، که این پروژه در سه مرحله شرایط ترمینال را به وضعیت مطلوب تر می رساند.

وی گفت: در ادامه طرح بهسازی ترمینال فعلی، احداث 10 چشمه سرویس بهداشتی در سالن ورودی مسافری، و توسعه و بهسازی 20 چشمه در سالن انتظار آغاز شد.

مدیر فرودگاه آبادان اظهار کرد: با توجه به شرایط و کمبود فضای در دسترس تا پایان احداث ترمینال جدید، برای مساحت هفت هزار مترمربعی فاز فعال ترمینال فعلی فرودگاه برنامه ریزی انجام شده است.

دهقانی زاده گفت: تامین فضای جدید شرط لازم برای افزایش پروازهای برنامه ای خارجی و داخلی است.

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از 100 پرواز هفتگی در مسیر آبادان با همکاری شرکت های هواپیمایی آسمان، قشم ایر، ایران ایر تور، ایران ایر، کیش ایر، زاگرس، ایرعربیا و نفت انجام می شود و در مهر امسال شمار پروازهای هفتگی فرودگاه آبادان به بیش از 140 پرواز رسید.

مدیر فرودگاه آبادان بر تکریم ارباب رجوع و ارتقای خدمات رسانی به مسافران فرودگاه آبادان تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه