دست‌نشان: مسئولیت بزرگی را در نفت‌ آبادان قبول کردم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: مسئولیت بزرگی را قبول کردم، چرا که فکر می‌کنم همه علاقه‌مند به صعود نفت‌آبادان به لیگ برتر هستند.

نادر دست‌نشان در خصوص شرایط نفت‌آبادان و پذیرفتن هدایت این تیم، اظهار کرد: شرایط خاصی در این‌جا است ولی همه به خاطر عشق و علاقه‌ای که به این تیم مردمی، ریشه‌دار و بااصالت دارند، می‌خواهند جایگاه آن در لیگ برتر باشد و این، حق طبیعی و مسلم مردم است.

وی افزود: مسئولیت بزرگی را قبول کردم، چرا که فکر می‌کنم همه علاقه‌مند به صعود نفت‌آبادان به لیگ برتر هستند و امیدوارم بتوانیم به کمک تماشاگران، مدیریت، کادر فنی و بازیکنان به این هدف برسیم. انگیزه خوبی هم برای جبران نتایج نیم‌فصل اول وجود دارد و ان‌شاءالله با تلاش، پشتکار و حمایت به موفقیت دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌ آبادان گفت: کار سخت است ولی نشدنی نیست و با امید کار می‌کنیم تا به این مهم برسیم. به هر حال تمام تیم‌ها به امید رسیدن به لیگ برتر در این لیگ شرکت کرده‌اند و ما باید در نیم‌فصل دوم تلاش کنیم و مطمئنا هم با هماهنگی، پشتکار بیشتر و پوشش ضعف‌های‌مان و همچنین حمایت باشگاه در زمینه جذب بازیکن، این عقب افتادگی را جبران می‌کنیم و امیدوارم که بتوانیم تیم خوبی را راهی نیم‌فصل دوم مسابقات کنیم.

وی درباره جذب بازیکن نیز عنوان‌ کرد: در برخی نقاط دچار مشکل هستیم و برای رفع مشکلات‌مان، در حال رایزنی برای جذب بازیکن هستیم. اکنون میانه فصل است و همه بازیکنان با باشگاه‌های‌شان قرارداد دارند و جذب بازیکن سخت است. بازیکنان آزادی که مناسب نیستند، زیاد هستند ولی بازیکنانی که به درد ما بخورند، کمی مشکل رضایت‌نامه دارند. به هر حال تلاش می‌کنیم تا بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

دست‌نشان گفت: با دو سه بازیکن لیگ برتری در حال رایزنی هستیم و اگر بازیکن لیگ برتری پرآوازه جذب نکنیم، بازیکنان لیگ یکی که با عشق و علاقه بیشتر کار می‌کنند را جذب خواهیم کرد.

وی بیان‌ کرد: در خطوط دفاعی، میانه و حمله نیاز به بازیکن داریم و با توجه به محدودیتی که برای جذب بازیکن داریم، طبیعتا باید با وسواس بیشتری اقدام به جذب بازیکن کنیم. خوشبختانه در خط دروازه شرایط‌مان خوب است.

نوشتن دیدگاه