راه‌اندازی نمایشگاه و آزمایشگاه صنعت ساختمان در آبادان

رئیس دفتر سازمان نظام مهندسی نمایندگی آبادان از راه‌اندازی نمایشگاه عرضه مصالح استاندارد و آزمایشگاه صنعت ساختمان در این شهرستان خبر داد.

بهرام بری در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان جدید نظام‌مهندسی آبادان اظهار کرد: اعضای دفتر نمایندگی آبادان به همراه هیئت‌رئیسه در مدت یک سال و نیم تلاش کردند تا با ایجاد فضای مشارکت عمومی اقداماتی را انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اقدامات اعضای جدید نظام‌مهندسی آبادان افزود: با توجه به اینکه این دفتر در یک ساختمان قدیمی و فرسوده در حد یک آپارتمان مسکونی مستقر بود در جهت ارتقای شان مهندسان عضو، ساختمان فعلی تأمین و بازسازی شد.

رئیس دفتر سازمان نظام مهندسی نمایندگی آبادان تصریح کرد: راه‌اندازی نمایشگاه دائمی صنعت ساختمان برای ارتقای فرهنگ عمومی در خصوص استفاده از مصالح استاندارد و تأمین بخش اندکی از هزینه‌های دفتر نمایندگی آبادان از جمله اقدامات اعضای این نمایندگی در مدت گذشته بوده است.

بری ادامه داد: به جهت رفاه حال مراجعان و بالا بردن سطح کیفی خدمات‌رسانی به آنها، هیئت‌رئیسه تعداد روزهای بررسی نقشه را از سه روز در هفته به پنج روز افزایش داد.

وی تأکید کرد: راه‌اندازی واحد آزمایشگاه در تیرماه سال 94 نیز زیر نظر گروه کنترل مضاعف، و به‌خصوص ایجاد آزمایشگاه بتن سبب شد تا در مدت شش ماه 342 پلاک ثبتی جهت انجام نمونه‌گیری به این آزمایشگاه معرفی شود.

رئیس دفتر سازمان نظام مهندسی نمایندگی آبادان اضافه کرد: تجهیز تالار آموزش برای برگزاری کلاس‌های مختلف در جهت بازآموزی و ارتقای سطح دانش دفتر اعضای نمایندگی نظام‌مهندسی در آبادان از دیگر اقدامات این دفتر در شهرستان است.

این مسئول گفت: همچنین در راستای این اقدامات می‌توان به راه‌اندازی و تقویت کمیته (ماده 4) در خصوص ساماندهی صنوف مرتبط با صنعت ساختمان اشاره کرد، گفتنی‌ست با توجه به قرار گرفتن دفتر آبادان در محدوده منطقه آزاد اروند، این دفتر درصدد به‌روزرسانی اعضا، کیفیت خدمات مهندسی و خدمات ورود به رقابت‌های بین المللی است.

بری در پایان، ضمن تشکر از پشتیبانی و حمایت سازمان منطقه آزاد، اعضای شورای شهر و شهرداری آبادان خاطرنشان کرد: امیدوارم با حمایت‌های هیئت‌مدیره دوره ششم که به‌تازگی در نظام‌مهندسی استان مستقر شده‌اند، شاهد استمرار برنامه‌های تدوین شده در دفتر نمایندگی آبادان باشیم.

نوشتن دیدگاه