پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد بسکتبالیست‌های آبادان

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان از پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان تیم بسکتبال این باشگاه خبر داد.

حسن مختاری اظهار کرد: در چند بازی گذشته بازی‌های شادابی را از بسکتبالیست‌های تیم پالایش نفت شاهد نبودیم که ناشی از چند عامل می‌شد.

وی در ادامه گفت: شاید مهم‌ترین عامل رکود این تیم و عدم وجود شادابی در بین این بازیکنان، تأخیر در پرداخت مبلغ قرارداد آنان بود که ما نیز به این موضوع پی برده بودیم اما به دلیل مشکلاتی که وجود داشت از پرداخت آن معذور ماندیم.

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان تصریح کرد: پیش از بازی با شهرداری گرگان اعضای تیم بسکتبال را گرد هم آوردیم و ضمن دلجویی از این تأخیر، به آنان روحیه دادیم و 50 درصد از مبلغ قرارداد آنان را نیز پرداخت کردیم.

 

مختاری افزود: خوشبختانه بسکتبالیست‌های تیم پالایش نفت نیز با نمایش خیره‌کننده‌ای که در دیدار مقابل نماینده گرگان به انجام رساندند نشان دادند که به تعهدات خود پایبند هستند و با علاقه کامل برای نفت آبادان بازی می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آرامش خوبی در اردوی بسکتبالیست‌ها برای دیدار مقابل شیمیدُر در تهران حکم‌فرماست و امیدوارم با پیروزی مقابل این تیم قدرتمند یک میزبانی دیگر برای دور سوم برای آبادان کسب شود.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان هم‌اکنون با 28 امتیاز و در فاصله یک امتیازی پتروشیمی بندر امام در مکان دوم جدول قرار دارد. این تیم دوشنبه هفته جاری در تهران و در چارچوب هفته هفدهم این رقابت‌ها میهمان تیم شیمیدُر خواهد بود، بازی رفت این دو تیم با حساب 77 بر 67 به سود نفت آبادان خاتمه یافته بود و در صورت پیروزی نماینده آبادان در دیدار دوم، بازی سوم در ابادان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت، قرعه‌کشی میزبان بازی سوم را تعیین خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه