تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل نفت آبادان زانو زد

در هفته شانزدهم لیگ بر‌تر بسکتبال کشور دو تیم خوزستانی این رقابت‌ها موفق شدند در دو دیدار حساس حریفان خود را از پیش روی بردارند.

هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال کشور امروز در شهرهای مختلف پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین این دیدارها، پالایش نفت آبادان در خانه به مصاف شهرداری گرگان رفت و موفق شد در پایان با نتیجه 94 بر 72 حریف خود را از پیش روی بردارد.

در این دیدار سراسر هیجان که لحظه‌ای از هیاهوی تماشاگران حاضر در سالن 17 شهریور آبادان کاشته نشد، گرگانی‌ها ابتدا با پنج امتیاز از حریف خود پیش افتادن و گواه یک روز سخت را به تماشاگران این بازی دادند.

اما زمان زیادی نگذشت که نفتی‌ها نبض میدان را در دست گرفتند و موفق شدند کوارتر نخست این دیدار را با نتیجه 22 بر 3 به سود خود به پایان ببرند.

در کوارتر دوم نفتی عطش بیشتری برای پیروزی پیدا کردند و این کوارتر را نیز با نتیجه 30 بر 21 بر میهمان خود چیره شدند تا نیمه نخست با حساب 52 بر 34 به پایان برسد.

 

نیمه دوم گرگانی‌ها به قصد جبران نتیجه پای به میدان گذاشتند اما اختلاف امتیازات به حدی بود که علیرغم پیروزی 16 بر 13 شهرداری بر نفت در وقت سوم این دیدار، همچنان آبادانی‌ها با حساب 65 بر 50 از حریف خود پیش بودند.

قوای تیمی نفتی‌ها در زمان چهارم این دیدار افزایش یافت و در یک مصاف سراسر حمله و هیجان نفت آبادان ضمن پیروزی 29 بر 22 در کوارتر پایانی این دیدار را با نتیجه 94 بر 72 مقابل شهرداری گرگان پیروز شد.

با این نتیجه و با توجه به باخت شهرداری اراک مقابل پتروشیمی بندرامام نفتی مزد این برد با ارزش را خیلی زود دریافت کرده و به رده دوم جدول رده‌بندی مسابقات صعود کردند.

در دیگر دیدار نمایندگان خوزستان در لیگ برتر بسکتبال کشور، پتروشیمی بندر امام به اراک رفته بود تا در مقابل شهرداری این شهر قرار گیرد که این دیدار نیز در پایان با نتیجه 3 بر 70 به سود نماینده خوزستان پایان یافت تا ضمن تنزل شهرداری اراک، دو تیم خوزستانی این رقابت‌ها در صدر جدول مسابقات قرار گیرند.

در هفته آینده این رقابت‌ها، پالایش نفت آبادان در تهران به مصاف شیمیدر خواهد رفت و پتروشیمی بندرامام نیز میهمان دانشگاه آزاد در حکیمیه تهران خواهد بود.

نوشتن دیدگاه