ادامه صدرنشینی تیم تیراندازی آبادان در لیگ قهرمانی استان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از ادامه صدرنشینی تیم تیراندازی آبادان در لیگ قهرمانی خوزستان خبر داد و گفت: در مرحله دوم رقابت‌های تیراندازی لیگ استان که از چهارم دی ماه جاری آغاز شد تیم‌های «شهید اولاد و نفت» آبادان موفق شدند عنوان‌های دوم و سوم این مرحله را از آن خود کنند.

پیمان ادیبی افزود: تیم شهید اولاد آبادان با کسب نتایج مطلوب ضمن حفظ مرحله نخست این رقابت‌ها همچنان صدرنشینی مسابقات لیگ استان را در دو بخش آقایان و بانوان در اختیار دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان عنوان کرد: در این مرحله از مسابقات و رشته تفنگ تیم آقایان شهید اولاد و نفت آبادان به ترتیب دوم و سوم شدند، ضمن آنکه در رشته تپانچه نیز تیم شهید اولاد دوم و تیم نفت چهارم شد.

وی تصریح کرد: در بخش انفرادی در رشته تفنگ نیز «امیر وطن» سوم شد و «مهرداد پیروزمندان» نیز در رشته تپانچه سوم شد.

ادیبی یادآور شد: در بخش تیمی زنان در رشته تفنگ نفت آبادان اول شد و در رشته تپانچه نیز تیم نفت اول و تیم میلاد آبادان نیز دوم شدند.

این مسئول خاطر نشان کرد: در بخش انفرادی بانوان نیز در رشته تپانچه «مریم خواجوی » اول شد و «عاطفه شهبازی» نیز به مقام سومی رسید.

ادیبی افزود: در رشته تفنگ بخش انفرادی بانوان نیز «شهرزاد ابوعلی» عنوان دوم را به دست آورد. به گفته وی، «عباس رهسپار»، «سمیه نعمتی» و «طیبه امینی» به عنوان مربی، تیم‌های حاضر در مسابقات را همراهی کردند.

 

نوجوان جودوکار آبادانی سوم مسابقات قهرمانی خوزستان شد

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان خوزستان سوم دی ماه جاری در بندرامام خمینی برگزار شد، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات 112 جودوکار از هفت شهر در قالب 10 تیم و در 13 وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ادیبی بیان کرد: تیم جودوی نوجوانان آبادان توانست در پایان با کسب دو مدال طلا و پنج برنز به مقام سوم تیمی دست پیدا کند.

به گفته وی، مقام‌های اول و دوم این مسابقات به تیمهای جودو نوجوانان اندیمشک و بندرامام خمینی رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در پایان افزود: در وزن 25 کیلو گرم «محمد حسین مقدم» سوم، در وزن 38 کیلوگرم «مهدی درویش‌نژاد» سوم، در وزن 42 کیلوگرم «علیرضا پورارجمند» سوم، در وزن 46 کیلوگرم «علی خدادادی» اول، در وزن 60 کیلوگرم «امیرحسین حمزوی» سوم، در وزن 66 کیلوگرم «مبین سامری» اول، در وزن 81 کیلوگرم «سینا کنانی» سوم شدند.

نوشتن دیدگاه