پیروزی تیم بسکتبال نفت آبادان برابر آینده‌سازان اصفهان

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان موفق شدن آینده‌سازان اصفهان را در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال کشور شکست دهد.

دیدار تیم‌های پالایش نفت آبادان و آینده‌سازان اصفهان در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال کشور با نتیجه 68 بر 58 به سود نماینده آبادان خاتمه یافت.

این دیدار را دو تیم پایاپای آغاز کردند و در روزی که نفتی‌ها هیچ نشانی از شادابی بازی‌های گذشته نداشتند کوارتر نخست این دیدار با نتیجه 17 بر 13 به سود آبادانی‌ها خاتمه یافت.

در کوارتر دوم اما نماینده قعرنشین اصفهان موفق شد میزبان خود را با نتیجه 12 بر 16 مغلوب کند تا نیمه نخست این دیدار 29 بر 29 مساوی به پایان برسد.

ظرف نفتی‌ها در کوارتر سوم نیز ادامه یافت تا جایی که تا دقایقی از حریف خود عقب افتادند. اما یکباره نفت صلابت نسبی را به دست آورد و کوارتر سوم را با نتیجه 19 بر 18 به سود خود به پایان برد و کار به کوارتر پایانی می‌کشد.

در وقت چهار و پایانی این دیدار نفتی‌ها مجدداً‌ میدان را در اختیار گرفتند و با حمایت هواداران خود موفق شدند زمان چهارم دیدار را با نتیجه 20 بر 11 به سود به پایان ببرند تا این دیدار با نتیجه 68 بر 58 به سود میزبان خاتمه یابد.

دیگر نماینده استان خوزستان در لیگ برتر بسکتبال امروز در تیریز به مصاف شهرداری رفته بود، پتروشیمی بندر امام موفق شد در این دیدار با نتیجه 87 بر 64 بر میزبان خود چیره شود.

نوشتن دیدگاه