دستگیری سارقان حرفه‌ای خودرو در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارقان و کشف 2 خودرو مسروقه در این شهر خبر داد.

سرهنگ حسین کهیایی اظهار کرد: با تلاش کارآگاهان شهرستان آبادان سارقان حرفه‌ای خودرو از صافکاری دستگیر و خودرو مسروقه ساعاتی پس از سرقت کشف و به مالباخته تحویل شد.

وی افزود: در پی اعلام سرقت دو دستگاه خودرو از یکی از صافکاری‌های سطح شهر به مرکز فوریتهای پلیس 110، بلافاصله موضوع در دستور کار تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با بررسی‌های همه جانبه و انجام کارهای اطلاعاتی و بهره‌گیری از توان علمی و عملیاتی، یکی از عاملان اصلی سرقت شناسایی و طی عملیاتی دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد.

وی تصریح کرد: دیگر متهم پرونده نیز در جریان تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه که منجر به مصدومیت وی از ناحیه پا شد، بازداشت و جهت درمان به یکی از مراکز درمانی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به اینکه متهمان با سوء استفاده از غفلت مالباخته اقدام به سرقت دو دستگاه خودرو با مدل‌های دنا و پراید از گاراژ صافکاری کرده بودند، یادآور شد: متهم اصلی پرونده به دلیل یک سری اتهامات از مدت‌ها پیش تحت تعقیب مراجع قضایی بود که در چنگال قانون گرفتار شد.

کهیایی با بیان اینکه حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه و جلب رضایتمندی شهروندان محور اصلی کار پلیس است، گفت: مخلان نظم و امنیت بدانند پلیس همواره به دنبال آنان است و محلی برای آرامش و آسایش نخواهند داشت.

نوشتن دیدگاه