درخشش رزمی‌کاران آبادانی در عرصه بین‌المللی

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: رزمی کاران آبادانی با کسب پنج مدال رنگارنگ در مسابقات بین‌المللی خوش درخشیدند.

پیمان ادیبی با اشاره به برگزاری هفتمین دوره تورنمنت بین‌المللی هنرهای رزمی سال 2015 در تهران (25 تا 27 آذر ماه امسال) اظهار کرد: 18 کشور با حضور در این رقابت‌ها با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی افزود: از آبادان نیز شش ورزشکار در این رقابت‌ها حاضر شدند که حاصل آن کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: «محمد امیری‌نسب» در استایل هنرهای فردی و «محمد امانی امینی‌پور» نیز در استایل لایت کنتاک هر مقام نخست را به دست آوردند و طلایی شدند.

ادیبی یادآور شد: «نیما عبدالشاهی» نیز در استایل هنرهای فردی مدال نقره و در بخش استایل لوکیک مدال برنز را از آن خود کرد و «محمد امین یازع» نیز جایگاه سوم و مدال برنز بخش استایل لوکیک را به دست آورد.

وی با بیان اینکه «محمد امیری» سرپرستی تیم شش نفره آبادان را در این مسابقات بر عهده داشت، عنوان کرد: در این رقابت‌ها «سید هاشم افضلی» نیز به عنوان داور حضور پیدا کرد.

 

کسب عنوان توسط جودوکاران آبادانی در رقابت‌های قهرمانی استان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در بخش دیگری از سخنان خود از کسب عناوین مختلف جودوکاران آبادانی در مسابقات قهرمانی استان، انتخابی تیم خوزستان خبر داد.

ادیبی با اشاره به برگزاری این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و در شهر اهواز گفت: در این دوره از مسابقات تیم آبادان با هفت ورزشکار در شش وزن با سایر ورزشکاران از سطح استان خوزستان رقابت کردند.

وی افزود: «مازیار سخن‌سنج» در وزن -73 کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز و مقام سومی این رقابت‌ها شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در پایان بیان کرد: در وزن -90 کیلوگرم «محمد جعفری» نیز مدال برنز گرفت.

نوشتن دیدگاه