شکست تیم پالایش نفت آبادان مقابل تیم پتروشیمی بندر امام

تیم پتروشیمی بندر امام با غلبه بر تیم پالایش نفت آبادان پیروز شهرآورد بسکتبال خوزستان شد و انتقام شکست دور رفت را از این تیم گرفت.

هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور عصر دیروز پیگیری شد و در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم پتروشیمی بندر امام در سالن اندیشه شهرک بعثت از تیم هم‌استانی خود پالایش نفت آبادان پذیرایی کرد.

در ابتدای این دیدار آبادانی‌ها بودند که از میزبان خود پیش افتادند اما در ادامه بازیکنان تیم پتروشیمی بندر امام امتیازات از دست رفته را جبران کردند و از تیم حریف پیش افتادند.

کوارتر نخست این دیدار با حساب 20 بر 15 به سود تیم پتروشیمی بندر امام خاتمه پیدا کرد.

در کوارتر دوم این مسابقه نیز برتری مردان شاهین‌طبع تداوم پیدا کرد و با رقم خوردن نتیجه 20 بر 19 نیمه نخست با حساب 40 بر 34 به سود بندر امامی‌ها پایان پیدا کرد.

در نیمه دوم و ابتدای کوارتر سوم بازیکنان تیم نفت آبادان توانستند بازی باخته را به تساوی کشانده و برای لحظاتی نیز از پتروشیمی بندر امام پیش بی‌افتند اما مهران شاهین‌طبع و مردانش اجازه تداوم چنین وضعیتی را ندادند و با رقم خوردن نتیجه 29 بر 18، تیم پتروشیمی بندر امام 69 بر 52 از میهمان خود پیش افتاد.

در این کوارتر محمد جمشیدی بازیکن تیم پالایش نفت آبادان توسط داور دیسکالیفه و اخراج و از همراهی با تیم خود در دیدار آینده نیز محروم شد.

در کوارتر پایانی این مسابقه نیز پتروشیمی بندر امام نتیجه را 22 بر 15 به سود خود رقم زدند تا در نهایت با حساب 91 بر 67 پیروز شهرآورد بسکتبال خوزستان شوند.

تیم پتروشیمی بندر امام با این پیروزی 23 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها تثبیت کرد، تیم پالایش نفت آبادان نیز جای خود در رده سوم جدول را به شهرداری اراک داد و با یک پله سقوط در جایگاه چهارم قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه