طرح جهادی 'پاکسازی محله به محله' در آبادان اجرا شد

طرح پاکسازی محله به محله با هدف زیباسازی و ایجاد محیط سالم و مفرح در محدوده شهری آبادان روز دوشنبه در مناطق سه گانه شهرداری آبادان اجرا شد.

شهردار آبادان در حاشیه اجرای طرح پاکسازی محله به محله گفت: این طرح با حضور نیروهای خدماتی، فضای سبز، عملیاتی، نظارتی و مدیریتی و هدف رسیدگی مضاعف به وضعیت محله های شهر و استفاده از 80 دستگاه خودرو خدمات شهری، سازمان پسماند و مناطق شهرداری آبادان اجرا می شود.

محمودرضا شیرازی محله های هدف این طرح را در منطقه 1 شهرداری محله سیکلین، در منطقه 2 از ایستگاه 3 تا ایستگاه 7 و منطقه 18 هکتاری و در منطقه نیز، 40 متری ذوالفقاری و کوی شهداد عنوان کرد.

وی اظهار داشت: طرح پاکسازی گسترده شهر آبادان با مشارکت سازمان های مردم نهاد اجرا شده و پاکسازی معابر از نخاله ها و زباله ها، هرس درختان و لکه گیری معابر، شست و شوی باکس های زباله ها و کشت گل های زمستانه را شامل می شود.

شیرازی همچنین از آغاز جمع آوری متکدیان از شهر در قالب این طرح خبر داد و اظهار داشت: با اجرای طرح پاکسازی محله به محله، شهر برای استقبال از بهار و میهمان نوروزی آماده می شود.

رییس شورای اسلامی شهر نیز در این آیین بر لزوم بهره گیری از کمک سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه های شهرداری آبادان نظیر فضای سبز و پسماند تاکید کرد.

سید فیاض موسوی با تاکید بر زیباسازی سیما و منظر شهری آبادان افزود: بهسازی سیمای شهر از اولویت هایی است که به شکل مستمر باید در دستور شهرداری در راستای خدمات رسانی به شهروندان قرار گیرد.

نوشتن دیدگاه