دهدشتی: مرتضوی وقتی به جلسات مجلس می آمد، از شدت استرس دستش می لرزید

سید حسین دهدشتی در واکنش به ادعاها و اظهارات مرتضوی درباره نامه اخیر پنج نماینده مجلس، گفت: «اظهارات اخیر مرتضوی تنها فرار رو به جلو بوده و نوعی فرافکنی است، زیرا او به‌ علت تجارب به‌دست‌آمده در زمان قضاوت، خود را بسیار زرنگ و زیرک می‌داند و اقداماتش در این راستاست».

نماینده مردم آبادان در مجلس، با بیان اینکه پرونده‌های مرتضوی در مسائل مختلف هم‌اکنون در دادگاه‌ها در حال بررسی است، افزود: «استفاده ابزاری او از اربعین حسینی و زیارت امام‌ حسین (ع) به‌هیچ‌وجه درست نیست و مرتضوی از این مسئله در حال سوءاستفاده است، از این رو به نظر من پرداخت حق‌الناس و بیت‌المال بسیار واجب‌تر از رفتن به زیارت است».

او با اعلام اینکه مرتضوی با حاشیه‌سازی به ‌دنبال ایجاد انحراف در مسیر دادگاه است، تصریح کرد: «در زمان بررسی پرونده تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی، نشستی با حضور مرتضوی در مجلس برگزار شد و وی در این جلسه پنج‌ساعته توضیحاتی را ارائه کرد.

در زمان ارائه توضیحات او دچار استرس بسیاری بود و به‌اصطلاح بسیار رنگ به رنگ می‌شد و دستش به‌شدت می‌لرزید، البته تمام اتفاقات و اظهارات مطروحه در این نشست کاملا ضبط و ثبت شده، اما ما روحیه‌ای مثل مرتضوی نداریم که جلسات خصوصی را فیلم‌برداری و منتشر کنیم».

دهدشتی با تأکید بر اینکه مرتضوی باید پاسخ‌گوی تمام اتهامات مطروحه در دادگاه باشد، گفت: «درباره مسئله حضور مرتضوی با بادیگارد و محافظ نیز باید بگویم او همواره از سوی این افراد محافظت می‌شود و حتی در نشست مشترک با مجلس نیز با بادیگارد آمد که ما آنها را راه ندادیم، همچنین با نگاهی به تصاویر حضور او در جلسات مختلف، دادگاه و حتی در سفر به کربلا مشاهده می‌کنید که مرتضوی تعدادی محافظ دارد».

نوشتن دیدگاه