دهقانی زاده: نواقص در سالن ترمینال فعلی جزو عمده‌ترین مشکلات فرودگاه آبادان است

مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان گفت: رفع نواقص در سالن ترمینال فعلی جزو عمده‌ترین مشکلات این فرودگاه است که انتظار می‌رود با نگاه همکاری سازمان در دو بخش کوتاه مدت و میان مدت حل شود.

غلامرضا دهقانی‌زاده مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان با اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند دیدار کرد.

دهقانی‌زاده در حاشیه این دیدار از همکاری مجموعه سازمان منطقه آزاد اروند تشکر و قدردانی کرد و با اشاره به نقش فرودگاه‌ها به عنوان دروازه ورودی در توسعه زیرساخت‌های اقتصادی اظهار داشت: رشد جریان تحرک و توسعه در فرودگاه‌ها بی‌شک تحول در شریان‌های اقتصادی و جذب سرمایه گذار و در نهایت درآمدزایی را سبب خواهد شد.

وی همچنین گزارشی از پروژه‌های انجام شده و درحال اجرا از جمله احداث ترمینال جدید و سایر پروژه‌ها ارائه کرد.

 

مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان تصریح کرد: در سال‌های گذشته پروژه‌های مهمی چون نصب و راه اندازی DVOR/DME، نصب دستگاه فرود اتوماتیک ( ILS/DME ) و آغاز عملیات احداث ترمینال جدید در فرودگاه آبادان با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند کلید خورده است.

دهقانی‌زاده با مطلوب ارزیابی کردن نتیجه همکاری سازمان با فرودگاه گفت: در تلاش هستیم روند توسعه و بهبود در فرودگاه آبادان با همکاری سازمان تداوم یابد و رشد پروازی را در شرایط ایده آل حال حاضر نگه داریم.

این مسئول خاطرنشان کرد: رفع نواقص در سالن ترمینال فعلی جزو عمده‌ترین مشکلات این فرودگاه است که انتظار می‌رود با نگاه همکاری سازمان در دو بخش کوتاه مدت و میان مدت حل شود.

در این دیدار مقرر شد ادامه ساخت و بهسازی ساختمان CIP /VIP طی یک تفاهمنامه با اعتبار سازمان منطقه آزاد اروند به فرودگاه محول شود.

نوشتن دیدگاه