مکوندی: منطقه آزاد اروند به تعهدات عمل نکند، موضوع را رسانه‌ای می‌کنیم

نائب رئیس شورای شهر آبادان گفت: چنانچه سازمان منطقه آزاد اروند به تعهدات خود عمل نکند، این موضوع را به مردم اطلاع خواهیم داد.

عبدالحسین مکوندی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر آبادان که در سالن جلسات این شورا برگزار شد اظهار کرد: به‌عنوان نمایندگان مردم از سازمان منطقه آزاد اروند به دلیل عدم پایبندی به تعهدات خود در سال ۹۴، گله‌مند هستیم. چنانچه از این به بعد نیز به تعهدات خود عمل نکنند، این موضوع را به مردم اطلاع خواهیم داد.

وی افزود: وضعیت اجرا شدن تعهدات این سازمان برای امسال نیز مشخص نیست. متأسفانه این سازمان خُلف وعده کرده و به وعده‌های مالی سال گذشته خود عمل نکرده است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با بیان اینکه شهر آبادان ظرفیت بالایی دارد و نیاز به پروژه‌های بزرگ‌تر و شاخص‌تر است، عنوان کرد: شهرداری این شهر نباید به انجام کارهای کوچک بسنده کند.

مکوندی اضافه کرد: امسال پروژه شاخصی در عملکرد شهرداری آبادان دیده نشده است. شهرداری آبادان بهتر است هزینه‌های خود را بر روی طرح‌های عمرانی که بیشتر دغدغه مردم است متمرکز کند.

وی اعلام کرد: شهرداری آبادان باید به بحث بیمه کارکنان خود نیز توجه داشته باشد چرا که بسیاری از کارکنان آن از عدم تمدید بیمه تأمین اجتماعی خود در 7 ماهه گذشته توسط شهرداری آبادان ناراضی هستند.

نوشتن دیدگاه