اولتیماتوم فدراسیون کشتی به مسئولان منطقه آزاد اروند برای میزبانی جام باشگاه‌های جهان

رئیس فدراسیون کشتی در نامه‌ای به رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند تا ظهر یکشنبه برای آماده‌سازی سالن رقابت‌ها و انجام تعهدات برای میزبانی جام باشگاه‌های جهان فرصت داد.

رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی در نامه‌ای به زمانی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند اعلام کرد، فدراسیون کشتی مجددا به دلیل احترام به مردم غیور و شهیدپرور شهر خون و حماسه، خرمشهر، تا ظهر یکشنبه برای آماده سازی سالن رقابت‌ها و انجام تعهدات فی مابین زمان در نظر گرفته است و با توجه به گزارش حمید بنی‌تمیم، دبیر فدراسیون کشتی در آن زمان در مورد میزبانی تصمیم‌گیری می‌کند.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

احتراماً ، همانطور که مستحضر هستید در بازدید مورخ ٩٤/٩/١٨ اعضای "ستاد اجرایی برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی"، از سالن برگزاری مسابقات در "خرمشهر" ، علیرغم پیگیری‌های انجام شده در چهار ماه گذشته (از اولین جلسه مشترک اینجانب و جنابعالی در مرداد ماه سال جاری)، سالن مورد نظر در شرایط مناسبی (فقدان محوطه سازی، عدم بهسازی و مرمت و رنگ آمیزی سقف، عدم تعمیر و راه اندازی سرویس‌های بهداشتی و ...) برای برگزاری رقابت‌های "جام باشگاه‌های جهان" قرار نداشته است.

که صد البته، عدم انجام اقدامات لازم از سوی "اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان"، علیرغم در اختیار داشتن اعتبارات لازم، به هیچ وجه منطقی به نظر نمی‌رسد.

با عنایت به اینکه رقابت‌های مذکور به عنوان یکی از تورنمنت‌های اصلی حال حاضر کشتی دنیا مورد توجه کشورهای صاحب کشتی و "اتحادیه جهانی کشتی " می‌باشد، بدیهی است با شرایط موجود، امکان برگزاری رقابت‌های یادشده در سالن "خلیج فارس" مقدور نیست.

از طرفی دیگر، متاسفانه علیرغم دستورات چند باره جنابعالی، بخش سوم از اعتبارات ذیربط به فدراسیون کشتی تخصیص نیافته است و متاسفانه مضاعف بر تاخیر مورد اشاره، به طور کلی همکاری ناخوشایندی از سوی حوزه‌های مسئول مربوطه در آن سازمان، با مجموعه فدراسیون کشتی ملاحظه می‌شود که تاکنون به احترام مردم عزیز "خرمشهر" و جنابعالی، به بردباری سپری شده است.

معهذا ،"جناب آقای بنی‌تمیم" دبیر فدراسیون کشتی، از فردا (شنبه)، برای بررسی آخرین وضعیت برگزاری مسابقات، در "خرمشهر"، حضور خواهند داشت، و تا ظهر روز "یکشنبه" جمع‌بندی نهایی در خصوص برگزاری و یا عدم برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در "خرمشهر" را به ستاد اجرایی فدراسیون کشتی ابلاغ خواهند نمود.

نوشتن دیدگاه