تحقق وعده سرانه ورزشی مدارس شهرستان‌های آبادان و خرمشهر توسط منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از محقق شدن وعده سرانه ورزشی به مدارس شهرستان‌های آبادان و خرمشهر خبر داد.

سید مرتضی نعمت‌زاده در حاشیه بازدید از نمایشگاه عرضه تجهیزات ورزشی به مدارس در محل سالن ورزشی شهدای آموزش و پرورش آبادان واقع در ایستگاه 8 منطقه بهار اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد اروند در راستای کمک به امر ورزش مدارس اعتباری معادل 900 میلیون تومان را در قالب سرانه ورزشی به حساب مدارس شهرستان‌های آبادان و خرمشهر پرداخت کرد.

وی افزود: 60 درصد از مبلغ یاد شده به مدارس شهرستان آبادان (آبادان، چوئبده و اروندکنار) و 40 درصد مابقی نیز به مدارس شهرستان خرمشهر (خرمشهر و مینو شهر) اختصاص یافت.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند اضافه کرد: به منظور سهولت دسترسی به تجهیزات ورزشی مورد نیاز مدارس با همکاری اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان نسبت به برپایی این نمایشگاه اقدام کردیم.

وی تصریح کرد: مسئولان مدارس می‌توانند با حضور در این نمایشگاه تجهیزات مورد نیاز مدارس خود را با مبالغی که پیشتر به حساب مدارسشان واریز شده خریداری کنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: به منظور ایجاد رونق و تحرک در بازار فروش تجهیزات ورزشی منطقه، طی فراخوانی از فروشگاه‌های توانمند و قدر در سطح منطقه برای تامین و عرضه تجهیزات ورزشی با کیفیت و البته با قیمتی کمتر از نرخ بازار دعوت به همکاری کردیم.

 

نعمت‌زاده افزود: از آنجایی که کیفیت محصولات حرف اول را می‌زند لذا منطقه آزاد اروند با همراهی ادارات آموزش و پرورش و جوانان و ورزش بر این امر نظارت مستمر دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده تمام تجهیزات عرضه شده در این نمایشگاه با تخفیف 25 درصدی به مدارس عرضه می‌شود.

نعمت‌زاده با بیان اینکه توجه به ورزش اساس ایجاد نشاط و شور در میان دانش آموزان به جهت کمک به ارتقاء سطح فراگیری آنان خواهد بود، گفت: امید می‌رود تا در گام بعدی در خصوص مناسب سازی فضاهای ورزشی مدارس اعم از انجام تعمیرات و فراهم سازی محیط‌های ورزشی، به صورت کالبدی و اساسی ورود پیدا کنیم.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند افزود: طبق رایزنی‌های انجام شده نمایشگاه مذکور به منظور تامین و عرضه تجهیزات ورزشی مورد نیاز سایر موسسات، ادارات و نهادهای سطح منطقه نیز پس از اتمام خرید تجهیزات توسط مدارس در مدت تعیین شده یک هفته‌ای، ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، موسسات، ادارات و نهادهای مختلف سطح شهر نیز می‌توانند تجهیزات مورد نیاز خود را با تخفیف مناسب از عرضه‌کنندگان تجهیزات ورزشی در این نمایشگاه خریداری کنند.

نوشتن دیدگاه