لزوم توجه جدی روسای کمیسیون‌های شورای شهر آبادان بر تشکیل جلسات

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان بر لزوم توجه جدی روسای کمیسیون‌های این شورا بر تشکیل جلسات بررسی لوایح تاکید کرد.

سید فیاض موسوی اظهار کرد: بسیاری از لوایح را به کمیسیون‌ها ارجاع داده اما آنطور که انتظار می‌رود در جهت تشکیل جلسات با حضور هر سه عضو کمیسیون اقدام خوبی صورت نمی‌گیرد.

به گفته وی، گاهی برخی از لوایح مدت زمان زیادی در کمیسیون‌ها خاک می‌خورند و یا تنها با نظر رئیس کمیسیون در موردشان تصمیم گیری و رای نهایی صادر می‌شود که این اصلا درست نیست و جلو چنین اقداماتی را می‌گیریم.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان ضمن تاکید دوباره بر تشکیل جلسات منظم و مرتب توسط روسای کمیسیون‌ها افزود: هرگاه که به تشخیص اعضای کمیسیون‌ها نیاز به حضور مسئولی در شورا جهت روشن و شفاف سازی مسائل هست این کار قطعا انجام می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش داشتن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری عنوان کرد: همگی باید سعی کنیم تا ضمن تلاش برای ایجاد نشاط سیاسی و دعوت مردم به حضور پرشور و گسترده در انتخابات پا را از حیطه کاری خود فراتر نگذاریم و هیچگاه له یا علیه کاندیدایی سخن نگوییم.

موسوی با ثمر بخش خواندن برگزاری جلسات در مناطق سه گانه شهرداری تصریح کرد: اگر بتوانیم از یک صد مشکل مطرح شده از سوی مردم دو تای آن را به طور کامل پاسخ بدهیم باز جای شکرش باقی است.

وی در پایان یادآور شد: از شهردار آبادان می‌خواهیم تا در جهت تجهیز مرکز پژوهش و مطالعات شورای اسلامی شهر به امکانات و وسائل مورد نیاز اقدام کند.

نوشتن دیدگاه