سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان: در دور دوم کار سختی را در پیش داریم

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: در دور دوم کار سخت تری را در پیش داریم اما تلاش می‌کنیم نتایج بهتری را نسبت به دور اول کسب کنیم.

هماد سامری در خصوص دیدار روز گذشته تیم خود مقابل دانشگاه آزاد که با برتری نماینده آبادان همراه بود، اظهار کرد: به این دلیل که در بازی نخست بازی را مقابل تیم خوب دانشگاه آزاد واگذار کرده بودیم در این بازی باید همه تلاش خود را به کار می‌بستیم که بتوانیم باخت دور رفت را جبران کنیم و که خوشبختانه این مهم اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم در مقابل تماشاگران خودی تیم خوب دانشگاه آزاد که از مربی بسیار فهیم و بزرگی نیز بهره می‌برد را از پیش روی برداریم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: در ابتدای دور برگشت نیز چهار بازی خیلی سخت را در پیش داریم که دانشگاه یکی از این رقبا بود.

سامری ادامه داد: هفته آینده نیز در مشهد کار سختی را مقابل ثامن در پیش روی داریم، اما در ما بای تثبیت جایگاه خود به مشهد سفر می‌کنیم و قطعا به فکر پیروزی رد بازی آینده هستیم.

وی افزود: باید نتایجی بهتر از دور رفت را کسب کنیم و این کار سخت مستلزم تلاش، همدلی و کار بیشتر است و ما نیز در این راه همه تلاش خود را به کار خواهیم بست.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته نخست از دور دوم رقابت‌های لیگ بر‌تر بسکتبال کشور موفق شد در خانه دانشگاه آزاد را با نتیجه 81 بر 68 از پیش روی بردارد.

این تیم هم اکنون با 18 امتیاز از 10 مسابقه خود در صدر جدول رده بندی رقابت‌ها قرار گرفته است و در هفته آینده این رقابت‌ها نیز روز دوشنبه در مشهد میهمان ثامن خواهد بود.

نوشتن دیدگاه