تیم بسکتبال نفت آبادان در دور سوم مقابل دانشگاه آزاد میزبان شد

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از میزبانی این تیم در دور سوم رقابت‌ها مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران خبر داد.

محسن داروی در خصوص تعیین میزبان دور سوم این رقابت‌ها مقابل تیم دانشگاه آزاد تهران، اظهار کرد: با قرعه کشی که پس از دیدار با این تیم انجام شد، آبادان میزبان این مسابقه در دور بعدی این رقابت‌ها خواهد بود.

وی در ادامه گفت: قانون در این خصوص به این شکل است که اگر در تعداد بر‌دها دو تیم مساوی باشند برای انتخاب میزبان در بازی سوم در دور بعدی این رقابت‌ها قرعه کشی تیم میزبان را تعیین خواهد کرد.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: بر همین اساس پس از دیدار روز گذشته مقابل تیم دانشگاه آزاد در حضور نماینده فدراسیون و نماینده تیم دانشگاه آزاد این قرعه کشی انجام شد که قرعه میزبانی به نام تیم پالایش نفت آبادان افتاد.

داوری عنوان کرد: با این شرایط تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در دور سوم رقابت‌ها لیگ بر‌تر بسکتبال کشور مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران میزبان خواهد بود و شانس بیشتری برای کسب پیروزی و صعود به دور نهایی رقابت‌ها خواهد داشت.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان که عنوان نخست دور اول رقابت‌ها لیگ بر‌تر بسکتبال کشور را به دست آورده، روز گذشته نیز در نخستین گام از دور دوم این رقابت‌ها موفق شد تیم دانشگاه آزاد را با 13 امتیاز اختلاف و با نتیجه 81 بر 68 از پیش روی بردارد.

این تیم در هفته آینده این رقابت‌ها روز دوشنبه در مشهد میهمان ثامن خواهد بود، نماینده آبادان هم اکنون با کسب 18 امتیاز از 10 مسابقه خود و به دلیل پیروزی مقابل سایر رقبای بالای جدولی خود در صدر جدول این رقابت‌ها قرار دارد.

نوشتن دیدگاه