اعضای شورا از مناطق شهر آبادان بازدید می‌کنند

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: قرار شده است که پنجشنبه این هفته بازدیدی از منطقه ۳ آبادان داشته باشیم و علاوه بر مشاهده از نزدیک مشکلات جلسه‌ای در همین باره با شهردار و اعضای شورا برگزار کنیم.

جلسه علنی شورای اسلامی شهر آبادان امروز در سالن جلسات ساختمان این شورا برگزار شد.

سید فیاض موسوی در این جلسه اظهار داشت: شروع به کار هیئت‌رئیسه جدید شورای اسلامی شهرآبادان هم‌زمان با رخدادهایی مانند حادثه منا و اربعین حسینی همزمان شد و در این دوره نیز انتخابات برگزار می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان افزود: این هم‌زمانی‌ها را به فال نیک می‌گیریم و سعی می‌کنیم از فرصت‌ها بیشترین بهره را ببریم تا بتوانیم از فرصت خدمت به مردم استفاده کافی را برده باشیم ضمن اینکه در عملکرد خود نیز مستقل عمل کنیم.

وی عنوان کرد: از اعضای شورا تقاضا دارم تا موضوع جلسات شورا در مناطق آبادان را در نظر داشته باشند تا بتوانیم طبق وعده‌ای که دادیم از مناطق مختلف شهر بازدید کرده و جلساتی برای بررسی مشکلات آن مناطق برگزار کنیم.

موسوی اعلام کرد: بر همین اساس قرار شد که پنجشنبه این هفته رأس ساعت 10 صبح بازدیدی از منطقه 3 آبادان داشته باشیم و علاوه بر مشاهده از نزدیک مشکلات جلسه‌ای در همین باره با شهردار و اعضای شورا برگزار کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهرآبادان گفت: همچنین هفته آینده از شهردار آبادان دعوت می‌کنیم تا در جلسه شورا حضور یابد و توضیحاتی درباره میزان تحقق یافتن بودجه سال 1394 ارائه دهد.

وی با انتقاد از عدم استفاده صحیح از فضای ساحل بهمنشیر آبادان، گفت: بلوار ساحلی بهمنشیر آبادان یک ساحل مرده ست و تاکنون استفاده خوبی از ظرفیت‌های آن نشده است.

نوشتن دیدگاه